Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy sok férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sok férfi már csak utólag jön rá, hogy de jó lett volna és utólag írogatnak, amikor még ott volt a lehetőség nem törődtek vele vagy barom módjára viselkedtek?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben jártam így elég sok pasival. Próbáltam magamba tekinteni, hogy nem-e valamit rosszul csinálok. Annyiból hibás vagyok, hogy nagy az ön és igazságérzetem és ha valaki hazudik vagy kifogásokat keres vagy méltatlanul viselkedik velem, nagyon durván kitudok embereket osztani. Ez tényleg hibám valamilyen szinten. Viszont mindig azt mondom így, amit érzek. A régebbi fiú letiltott pl azért, mert megmondtam neki, hogy normálatlanul viselkedik a nővel, akit állítólag akar. A következő folyton azt hajtogatta, hogy csak téged akarlak, de igazából második randiig nem jutottunk, mert mindig kibúvót keresett sztm. Őt is kiosztottam,olyan szinten, hogy tiltott. És mindkettő esetben eltelt x hónap és mindkettő itt könyörög nekem. Elmondaná valaki ennek a libikókának az értelmét? Megvárják míg nyugi lesz?

2019. szept. 2. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Egyszerűen lepattintotta az, aki előtted jobban bejött.
2019. szept. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
A többi kiszemeltjüket bukták, csak te maradtál és most nagyon sajnálják.
2019. szept. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Láttak csini ruhában elflangálni valahol magabiztosan nélkülük = az eddigi rossz élmények törlődnek, a jók felerősödnek (ha azért a rosszak annyira nem voltak rosszak, csak kicsit)
2019. szept. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Dícséretes a hozzáállásod, de iktass be némi építő jellegű kritikát a mondandódba. Lehet hogy én is izgulnék az első randin és mondjuk nem húznám ki a széket neked egy kávézóban, de attól még nem vagyok bunkó és nem örülnék ha legeremtenének.


Amúgy meg igen, valószínűleg a többi jelentkezőt bukták, rajtad meg látták hogy jó party lennél és bepróbálkoznak újra.

2019. szept. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jah itt nem ilyenekről van szó. Hanem pl. ha valaki folyton azt mondja, h csak engem akar, minél előbb akar találkozni, aztán a randit meg lemondja nem egyszer pl. De ez csak egy példa
2019. szept. 2. 19:22
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Rosszul választasz
2019. szept. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
86%

Lassan kapcsolnak. Rájönnek hogy esetleg a gyors szexnél jobb lenne az állandó szex. Vagy hogy valóban van olyan aki ismerkedne velük....önbizalom hianyosak


Vagy valóban csak tartalék vagy/voltál

2019. szept. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!