Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Örökösön utólag kiderülő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örökösön utólag kiderülő durva problémák? Miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Fiatal, igényes, normálisan kinéző, normális értékrenddel rendelkező lány vagyok. A vírus óta "ledaráltam" több tucat srácot online, de a személyes ismerkedés során is derültek ki gondok ugyan így.

Megy a beszélgetés napokig, minden szuper, ott a feeling, hogy egymást keresitek, és bammmm, kiderül.


Az egyik értelmes, higgadt, megfontolt fiú KEDVENC zenéje ez: https://www.youtube.com/watch?v=13i8lYlYxXg

Őt ez megnyugtatja, KIKAPCSOLJA, csak ilyesmi zenéket hallgat, vagy komolyzenét, és számára ez csodálatos. Sőt, hasonló bandában játszik.

Levert a víz ettől a muzsikától, kimenekülnék a lakásból, szerintem agyban valami gond van annál, aki számára ez nyújt boldgoségok, nyugalmat. Nem kell, hogy azonos zenei ízlés legyen, de hogy valakit ez nyugtasson le, ez adjon örömöt? Ott szerintem mentális gondok vannak.


A másik fiú ilyen ölelgetős szekta tagja, ahová vágya a párját is bevinni, hétvégente közös beszélgetések a zero wasteről, meg a halálról szoros ölelések közepette.


A másik szülei 500 milliós sikkasztási perben vannak, érintett a fiú is.


A következő amúgy 3 éve keményen frontinfüggő.


A következő az összes létező drogot végigpróbálta.


Aztán a következő amúgy hónapokig viszonyt folytatott egy apja korabeli férfivel (csók, orál oda-vissza, és ő du*ta a másikat).


A másik 27 évesen nem ért még nőhöz, csak egyszer egy prostihoz.


A következőnek 11(!) cm a műszere, de nem mindig áll fel.


A sokadik pár hét után elkezdett alszizni menni, meg csucsukázni, és a bodzaszörp a mennyei manna lett.


A századiknak titkolt rappkarrierje van uszító, fröcskölődő propagandaszövegekkel.


De akad látens kötözködő, hazudozó, rálicitáló is a felhozatalban, vagy aki amúgy sose akar gyereket, nemibeteg, stb.


Nem viccelek, ezek mind minimum 5-7 nap nagyon intenzív telefonálás, csetelés után derül ki, de rosszabb esetben 2-3 hónapnyi kapcsolat után úgy, hogy imádok beszélgetni, kérdezni, szóval nem én voltam érdektelen.


Mostmár lassan nyit az ország, lehetne menni randizni, de inkább csetelek a fiúkkal és aki a második héten is normális, talán az kaphat egy randit, mert úgy állunk, hogy nem sok ilyen van.

És itt most szimplán a belső dolgokról van szó, nem a felszínes külsőségekről.


Én csak egy szerethető, megbízható, szeretni vágyó fiút keresnék, akivel lehet randizgatni, járni, idővel pedig közösen tervezni.


Szerintetek hogyan kell szűrni? 30 pontos kérdőívvel, hogy átmegy-e a másik? Szörnyű ez a sok csalódás, ez a sok katt.

Nekem ami olyan dolgom van, az elején, másnapig elmondom. Ilyen hogy szívbeteg vagyok kissé, diétáznom kell és enyhén kényszerbeteg vagyok, na meg makacs. Nem 3 hét múlva. És emellé nincsenek ilyen elferdült dolgaim sem.


23/l


2021. márc. 30. 08:52
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
26%
Bocs de ennyi fiuval irkalni, illik rad a netes r*banc jelzo.
2021. márc. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
15%
Túl válogatós vagy. Nincs tökéletes partner. Aki igy gondolkodik, macskákkal fog élni még 40 évesen is.
2021. márc. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
94%

"Mostmár lassan nyit az ország"


Nem nyit sehova.

2021. márc. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:

Szívesen beszélgetnék erről veled! :)


Egy év alatt szerintem online beszélgetni 15-20 fiúval nem üti meg a r*banc szintet, annál is inkább, hogy 1-2 hétig csevegtünk, pont. De hát na, biztos ez a rosszabb, mintha több f*szt fogtam volna, mint kilincset az egy év alatt :)

2021. márc. 30. 09:00
 5/44 anonim ***** válasza:
77%

Mindannyiunknak van valami olyan stiklije amit kinagyíthatunk, és ezt kiemelve máris negatív minősítést kaphatunk. Nem mondom,hogy Te ezt teszed, de pl az,hogy milyen a másik zenei ízlése ha egyébként normális, értelmes, jól kommunikáló, aktív, tevékeny a pasi, ez engem nem zavarna. Lehet,hogy a Te zenei ízlésedtől mg Ő megy falnak.


Nem bántalak, dehogy tenném, de írod,hogy szívbetegséged van, diétára szorulsz, kényszerbeteg és makacs vagy. Szerinted ezek mennyire "befutók" egy pasinál? Főleg ha csak ezeket emeli ki. Már a makacsság..


Ismerkedj, jól teszed, kommunikálj, ezt is.. de próbáld a pasik jó oldalát is nézni.

2021. márc. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
91%
Amit te gondolsz, hogy olyan dolgod van, azt elmondod. Lehet ők nem gondolták, hogy az olyan dolog ami kapcsolat szempontjából lényeges.
2021. márc. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:

#3-as! Te melyik fiúra mondtad volna, hogy semmi gond vele?

A sikkasztósra, a homokosra, vagy a gyógyszerfüggőre? Vagy a szektásra?

2021. márc. 30. 09:02
 8/44 A kérdező kommentje:

Bocsánat, a diétára szorulok az nem a súlyom miatt van, s-m a ruhaméretem, teljesen ideális, formás az alakom. Vannak olyan alapanyagok, amik az egészségemre nézve nem jók, mint a fehérliszt, vagy a vörös hús.

Szóval nem fogyókúrázom, csak kerülnöm kell ételeket.


Egyébként köszönöm az építő válaszokat. Az én "problémáim" azért írtam ide, hogy én ezeket elmondom az elején, hogy a másikat ne vezessem félre, mert úgy gondolom, hogy nehezebben emészthető dolgok.

2021. márc. 30. 09:04
 9/44 A kérdező kommentje:
A kérdést pedig elírtam, örökösen-t akartam írni, bocsi!
2021. márc. 30. 09:06
 10/44 anonim ***** válasza:
63%
6-os válaszoló vagyok. Nem is feltételeztem a túlsúlyt, betegség/intolerancia miatti diétára gondoltam. Hidd el, vannak pasik akiket ez is zavar.
2021. márc. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!