Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Örökösön utólag kiderülő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örökösön utólag kiderülő durva problémák? Miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Fiatal, igényes, normálisan kinéző, normális értékrenddel rendelkező lány vagyok. A vírus óta "ledaráltam" több tucat srácot online, de a személyes ismerkedés során is derültek ki gondok ugyan így.

Megy a beszélgetés napokig, minden szuper, ott a feeling, hogy egymást keresitek, és bammmm, kiderül.


Az egyik értelmes, higgadt, megfontolt fiú KEDVENC zenéje ez: https://www.youtube.com/watch?v=13i8lYlYxXg

Őt ez megnyugtatja, KIKAPCSOLJA, csak ilyesmi zenéket hallgat, vagy komolyzenét, és számára ez csodálatos. Sőt, hasonló bandában játszik.

Levert a víz ettől a muzsikától, kimenekülnék a lakásból, szerintem agyban valami gond van annál, aki számára ez nyújt boldgoségok, nyugalmat. Nem kell, hogy azonos zenei ízlés legyen, de hogy valakit ez nyugtasson le, ez adjon örömöt? Ott szerintem mentális gondok vannak.


A másik fiú ilyen ölelgetős szekta tagja, ahová vágya a párját is bevinni, hétvégente közös beszélgetések a zero wasteről, meg a halálról szoros ölelések közepette.


A másik szülei 500 milliós sikkasztási perben vannak, érintett a fiú is.


A következő amúgy 3 éve keményen frontinfüggő.


A következő az összes létező drogot végigpróbálta.


Aztán a következő amúgy hónapokig viszonyt folytatott egy apja korabeli férfivel (csók, orál oda-vissza, és ő du*ta a másikat).


A másik 27 évesen nem ért még nőhöz, csak egyszer egy prostihoz.


A következőnek 11(!) cm a műszere, de nem mindig áll fel.


A sokadik pár hét után elkezdett alszizni menni, meg csucsukázni, és a bodzaszörp a mennyei manna lett.


A századiknak titkolt rappkarrierje van uszító, fröcskölődő propagandaszövegekkel.


De akad látens kötözködő, hazudozó, rálicitáló is a felhozatalban, vagy aki amúgy sose akar gyereket, nemibeteg, stb.


Nem viccelek, ezek mind minimum 5-7 nap nagyon intenzív telefonálás, csetelés után derül ki, de rosszabb esetben 2-3 hónapnyi kapcsolat után úgy, hogy imádok beszélgetni, kérdezni, szóval nem én voltam érdektelen.


Mostmár lassan nyit az ország, lehetne menni randizni, de inkább csetelek a fiúkkal és aki a második héten is normális, talán az kaphat egy randit, mert úgy állunk, hogy nem sok ilyen van.

És itt most szimplán a belső dolgokról van szó, nem a felszínes külsőségekről.


Én csak egy szerethető, megbízható, szeretni vágyó fiút keresnék, akivel lehet randizgatni, járni, idővel pedig közösen tervezni.


Szerintetek hogyan kell szűrni? 30 pontos kérdőívvel, hogy átmegy-e a másik? Szörnyű ez a sok csalódás, ez a sok katt.

Nekem ami olyan dolgom van, az elején, másnapig elmondom. Ilyen hogy szívbeteg vagyok kissé, diétáznom kell és enyhén kényszerbeteg vagyok, na meg makacs. Nem 3 hét múlva. És emellé nincsenek ilyen elferdült dolgaim sem.


23/l


2021. márc. 30. 08:52
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:

20-as! Neked is nagyon köszönöm!

Az a baj ezzel a személyiségteszttel, hogy én 5 kitöltésből 4 különböző eredményt kaptam, fogalmam nincs, hogy.

De amúgy vannak ilyen csoportok, ahol eszerint lehet ismerkedni?

2021. márc. 30. 09:54
 22/44 anonim ***** válasza:
65%

Az bizony érdekes, ha neked ennyire nagy a szórásod ebben... 🤔 Nem kiforrott a személyiséged, vagy nagyon más helyzeteket vettél alapul?


Teljesen más jött ki, vagy csak 1-1 "betűnyi" különbség volt / alkalom ?

Tapasztalatom alapján az tudja még torzítani, ha hol munkahelyi (vagy suli, kinek mi), hol magánéletben zajló szituációba helyezkedünk az egyes kerdeseknél, és valami miatt nagyobb különbség van a két szerepünk (viselkedési stílus) között.


Nem kerestem célirányosan ilyen csoportot, de volt már, hogy belefutottam face-n, és itt is láttam ilyen MBTI - típusos kérdést.

2021. márc. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
77%

Még valami eszembe jutott.

Mégis van közös vonás, azt írod, tipikus átlag Pistikék voltak.

Vagyis a felszínen átlagosan normálisak: semmi difi, markáns jegy, stb. Aztán bezzeg....


Annyit esetleg változtatnék, hogy több esélyt adnék az ún. egyéniségeknek: akik a felszínen is vállalják, hogy ők "valamilyenek", esetleg a bemutatkozásuk annyira karakteres, hogy tényleg kíváncsivá tesz. Nem baj, ha eleinte sztereotípiák alapján gondolkodsz felőlük: ha van közös halmaz, akkor ez úgyis átalakul nagyon hamar.

Sok sikert;)

2021. márc. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
81%
Na ez a baj, hogy tinderen az összes nő ilyen. Átverekedhetem magam 100 csajon is, mire valaki végre eljön velem randizni, és nem az időt húzná csak a hülye chateléssel. Ja, hogy csesszek el napokat, heteket a semmire, hogy aztán jöjjön egy nálam jobb, én meg ejtve legyek? Semmi értelme, úgyis élőben dől el a szimpátia. Ehelyett mindenki erőlteti az idióta, izzadtságszagú kérdezz-feleleket, amit úgy gyűlölök, hogy elmondani nem tudom. Ráadásul ha olyan választ adok, ami neki kicsit is nem tetszik, azonnal szétválik. Nem sokkal jobb egy kötetlen személyes beszélgetés, ahol látjuk egymást, lejön a másik kisugárzása, stb. Agyam eldobom már tényleg a netes ismerkedéstől, csak sajnos nem lehet most máshol.
2021. márc. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
37%

Nézd, mindenkinek máshol van az ingerküszöbe, mások azok a dolgok, amiket elfogad az emberekben illetve amikkel együtt tud élni. Nálad nagyon lent van az ingerküszöb, úgy veszem észre, ami nem feltétlenül baj, csak hát látod, így olyanokat is kiszelektálsz, akikkel mások gond nélkül ismerkednének. Pl a zenei ízléses dolog- nő vagyok, nagyon hasonló zenét hallgatok az általad linkelthez (meg a klasszikus zenét én is szeretem), és bár nem voltam kivizsgáláson, azért elég magabiztosan állíthatom, hogy nincs mentális problémám, teljesen egészséges, nyugodt, kiegyensúlyozott nő vagyok. Ha a férjem csak emiatt kiszelektált volna, mert úgy gondolja, hogy akinek tetszik az ilyen zene, az mentálisan nem teljesen ép, akkor őt az előítéletei megfosztották volna egy szuperjó kapcsolattól és egy most már nyolc hónapos cuki kisbabától. Ugyanez igaz arra, aki rappel (mondjuk én is falnak tudnék menni a rapptől, de ha minden más klappol, nem kötelező egymás zenéit hallgatni).


Az, hogy valaki esetleg biszex, hát az valakinek belefér, másnak nem. Az aktív függőséget megértem, de az, hogy élete során már kipróbált mindent, de nem függő jelenleg, az szerintem is csak egy sztori, nem egy olyan dolog, amivel meg kell küzdeni. De pont ezért mondom, hogy attól még, mert én másképp gondolkodom, nem veled lesz a hiba, viszont ezzel magadnak nehezíted a párkeresést. Ami amúgy hosszú távon most lehet, hogy frusztrál és zavar, de ha ennek hatására találsz valakit, aki átmegy a rostán, akkor legalább később nem az lesz, hogy X év házasság és két gyerek után telítődik az a bizonyos pohár.

2021. márc. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
59%

Metál, ölelgetős szekta, fronton, drogok, childfree nézetek?! Hol lehet ilyen kincseket találni? 😍

Amúgy nem látom, hogy miért baj, ha valaki nem olyan zenére kapcsolódik ki, amilyenre SZERINTED ki lehet! Vagy mi baj azzal, ha törődik a bolygóval?! És azzal hol a probléma, hogy fiatalon kipróbált mindenféle drogot és mindenféle szexuális fölállást, mikor a következő esetben meg ennek az ellentettje volt a bajod?!

Az egészből annyi jön le nekem, hogy finnyázol, mintha a te s*ggedből jönne a napfény, holott az általad leírt kifogások egy normális értékrenddel rendelkező embernek nem mondanak semmit, csak azt, hogy az illető pasik nem feltétlenül egybites, felszínen lebegő planktonok.

Viszont azt nem írtad le, hogy te ezekkel a "selejtekkel" ellentétben mit tudnál nyújtani egy kapcsolatban... Ja, de! "Randizgatást"... Az azt' igen!

2021. márc. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:

Itt is van nem kevés baj, ahogy látom.

Mit adnék? Tulajdonképpen felesleges erre válaszolnom, mert vagy egy hazudós k*rva lenne a reakció rá, vagy a beképzelt, szóval ezekre vadidegenektől nincs szükségem, köszi.


Elfogadom, ha a zenei ízlés nem jogos a részemről, rendben. A drogos se, de mint írtam, 2 évet együtt voltam azzal a fiúval, szóval na, elfogadtam én, nem emiatt lett vége.


De alapjáraton szerintem a felsorolt dolgok nagy része elfogadhatatlan egy olyan ember számára, aki semmilyen ilyesfajta kilengéssel nem bír. Nem drogoztam, még csak inni sem iszom, szeretnék családot, basic zenét hallgatok, teljes mértékben heteroszexuális vagyok, nem loptam, egy kezemen egészen könnyen meg tudom számolni, hány fiúval feküdtem le, és még pihentek is ujjak, kiéltem magam szexuálisan, nem kell tanítgatni, nem tartozom semmilyen elvont csoprthoz. Egy 1000%-ban átlagos lány vagyok, átlagos elvárásokkal. Átlagmari keresné Átlagjózsit szerintem. Nem keresek pénzes palit, el tudom tartani saját magam, nem keresek ingyen albit, van hol élnem, semmi szélsőséges dolgom nincs azon kívül, hogy szívritmuszavarom van, fehérliszt és vöröshús mentesen étkezem, elindulás előtt 3x megnézem, hogy lekapcsoltam-e a tűzhelyet és igen b*sszameg, néha makacs vagyok.

Akkor igenis egy hozzám hasonló, basic fiút szeretnék magam mellé, aki miatt nem kell, hogy a fejem fájjon, vagy hogy szégyenkezzek (sittes család, elvonók, biszex afférok, meleg beszédstílus-alsziom, csicsizek).


Köszönöm az építő jellegű válaszokat! A személyiségtesztet egyszer angolul, egyszer magyarul töltöttem, lehet itt a nyelv is máshogy érzékeltette velem a kérdést. Volt, hogy más élethelyzetben voltam, de általában 1-1 betűk csúsztak csak el.


Szóval köszönöm szépen a válaszokat! Amennyiben jön még értelmes, természetesen válaszolok, de a kötözködést, sértegetést kihagynám a továbbiakban!

2021. márc. 30. 10:58
 28/44 anonim ***** válasza:
71%

Bocsi, csak egy kommentedre szeretnék reagálni.

Bátyámnak 28 évesen lett az első komoly kapcsolata. Baromi éretlen volt odáig és bőven elég volt neki pár egyéjszakás. Imádom a sógornőmet, egy igazi kedves lélek. Azonban ő is mondta, hogy az elején nagyon nehéz volt tesómmal, mert nem tudta hogyan kell alkalmazkodni. Azóta is jól megvannak, örülök hogy anno adott neki esélyt, annak ellenére, hogy őt is leírtad volna mint lúzert, mert nem volt odáig kapcsolata.

2021. márc. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
65%

Nőként írom, hogy néha érdemes második esélyt adni egy randinak, hidd el!

Például a zenés kiakadásod enyhén vicces, nehezen tudom elhinni, hogy csupán ennyitől hátat fordítasz valakinek.


Persze vannak alapvető elvárások, de lehet ám idomulni egymáshoz! Amikor én ismerkedtem, nálam kizáró ok volt, ha valaki chatelésnél egy mondatot sem tudott leírni vagy dohányzott. De zenei ízlésbeli különbségből sosem csináltam ügyet.


A párom, amikor először találkoztunk, egyáltalán nem volt szimpatikus. Rengeteget beszélt, leginkább a munkájáról. Talán még azt is mondhatom, hogy a végén már idegesített 😄 Úgy mentem haza a randiról, hogy tuti nem lesz második. Aztán mégis lett, hála a párom kitartásának és ma már kijelenthetem, hogy azalatt az 5 év alatt, mióta együtt vagyunk, soha senkitől nem kaptam ennyi szeretetet/szerelmet/törődést és senkit nem szerettem/tiszteltem ilyen mélyen. Gyakran eszembe jut, hogy ha nem adok második esélyt, akkor mit hagytam volna veszendőbe.

2021. márc. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:

29! Nem volt 27 éves koráig semmi, de semmi kapcsolata nőkkel. Sem egy egyéjszakás, sem egy csókolózás a kapualjban, moziban, sem egy közös MOZI, séta, kávé, bármi. Nem volt semmilyen szinten barátnője, és nem is volt semmiféle intimebb élménye nővel. Nem csókolózott még életében.

26 évesen fizetett egyetlen egyszer egy prostinak, akibe üríthetett 5 perc alatt egyet, hogy legalább tudja, milyen az.

Előtte sem volt semmi, azóta sem. Egy randi, csók, szex, semmi.

Ez 27 évesen nem annyi, hogy éretlen, vagy bénácska. Ennek komoly oka lehet.

2021. márc. 30. 11:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!