Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Örökösön utólag kiderülő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örökösön utólag kiderülő durva problémák? Miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Fiatal, igényes, normálisan kinéző, normális értékrenddel rendelkező lány vagyok. A vírus óta "ledaráltam" több tucat srácot online, de a személyes ismerkedés során is derültek ki gondok ugyan így.

Megy a beszélgetés napokig, minden szuper, ott a feeling, hogy egymást keresitek, és bammmm, kiderül.


Az egyik értelmes, higgadt, megfontolt fiú KEDVENC zenéje ez: https://www.youtube.com/watch?v=13i8lYlYxXg

Őt ez megnyugtatja, KIKAPCSOLJA, csak ilyesmi zenéket hallgat, vagy komolyzenét, és számára ez csodálatos. Sőt, hasonló bandában játszik.

Levert a víz ettől a muzsikától, kimenekülnék a lakásból, szerintem agyban valami gond van annál, aki számára ez nyújt boldgoségok, nyugalmat. Nem kell, hogy azonos zenei ízlés legyen, de hogy valakit ez nyugtasson le, ez adjon örömöt? Ott szerintem mentális gondok vannak.


A másik fiú ilyen ölelgetős szekta tagja, ahová vágya a párját is bevinni, hétvégente közös beszélgetések a zero wasteről, meg a halálról szoros ölelések közepette.


A másik szülei 500 milliós sikkasztási perben vannak, érintett a fiú is.


A következő amúgy 3 éve keményen frontinfüggő.


A következő az összes létező drogot végigpróbálta.


Aztán a következő amúgy hónapokig viszonyt folytatott egy apja korabeli férfivel (csók, orál oda-vissza, és ő du*ta a másikat).


A másik 27 évesen nem ért még nőhöz, csak egyszer egy prostihoz.


A következőnek 11(!) cm a műszere, de nem mindig áll fel.


A sokadik pár hét után elkezdett alszizni menni, meg csucsukázni, és a bodzaszörp a mennyei manna lett.


A századiknak titkolt rappkarrierje van uszító, fröcskölődő propagandaszövegekkel.


De akad látens kötözködő, hazudozó, rálicitáló is a felhozatalban, vagy aki amúgy sose akar gyereket, nemibeteg, stb.


Nem viccelek, ezek mind minimum 5-7 nap nagyon intenzív telefonálás, csetelés után derül ki, de rosszabb esetben 2-3 hónapnyi kapcsolat után úgy, hogy imádok beszélgetni, kérdezni, szóval nem én voltam érdektelen.


Mostmár lassan nyit az ország, lehetne menni randizni, de inkább csetelek a fiúkkal és aki a második héten is normális, talán az kaphat egy randit, mert úgy állunk, hogy nem sok ilyen van.

És itt most szimplán a belső dolgokról van szó, nem a felszínes külsőségekről.


Én csak egy szerethető, megbízható, szeretni vágyó fiút keresnék, akivel lehet randizgatni, járni, idővel pedig közösen tervezni.


Szerintetek hogyan kell szűrni? 30 pontos kérdőívvel, hogy átmegy-e a másik? Szörnyű ez a sok csalódás, ez a sok katt.

Nekem ami olyan dolgom van, az elején, másnapig elmondom. Ilyen hogy szívbeteg vagyok kissé, diétáznom kell és enyhén kényszerbeteg vagyok, na meg makacs. Nem 3 hét múlva. És emellé nincsenek ilyen elferdült dolgaim sem.


23/l


2021. márc. 30. 08:52
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
85%

Én túl vagyok nem kevés netes ismerkedésen, de az életben nem fújt a szél az utamba, ilyen férfiakat a sors😂

Én nem tudom te hol ismerkedsz, de én mindig az unalmas, cuki, jó kisfiúkat fogtam ki 😂 az való neked😅

Szerintem is túl válogatós vagy.

Azért mert más zenét szeret.... Most ez komoly? Ki nem sz@rja le ha amúgy minden klappol köztetek.

Vannak emberek pl akiknek nehéz volt a sorsuk és tényleg végig próbáltak szinte minden drogot stb, de ha ez a múlt, és egy normális életet él már, akkor semmiképp sem elítélendő az hogy mit csinált a múltban...

29/N

2021. márc. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
90%
A "hibáidat" neked is csak tolerálják ám átmenetileg annak reményében, hogy képes vagy meghaladni őket. Szóval a makacs vagy pl tegyük fel nálam úgy lenne oké, hogy ebben azért jellemfejlődsz, így leokéznám. De ha azt mondod makacs vagyok + megszoksz vagy megszöksz, na az felejtős. Szóval nem mindegy a hozzáállás.
2021. márc. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
78%

Rólad mit mesélnének, milyen kattanásaid vannak?

Zene tekintetében nálam tuti megőrülnél :D

2021. márc. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
66%

Hát nekem igazából úgy tűnik, hogy kifogást meg a hibát keresed minden jelöltben. Nem igazán látom a problémát abban, hogy valaki milyen zenét hallgat, vagy akár milyen zenét játszik.


Attól hogy valakinek volt kapcsolata férfival, még nem lesz homokos. Elég sok ember biszexuális, ettől még képesek normális párkapcsolatra legalább az egyik nemmel, némelyik mindkettővel. Ez inkább önismereti kérdés az ő részéről, hogy tudja mit akar, és a te részedről, hogy ne legyél önbizalomhiányos, aki azt hiszi, biztos elhagyják egy férfiért, mintha a heterok nem hagyhatnának el egy nőért, kit érdekel kiért hagy el, ha elhagy.


A szülei sikkasztottak, ő pedig huszonéves, nyilván belefolyt valahogyan, ez nem azt jelenti, hogy tudta is, másrészt meg ha ilyen környezetben nőtt fel, az is természetes ha nem érezte ezt akkora problémának. Ez a normális párkapcsolaton múlik, hogy tud-e fejlődni benne és a morális értékei javulnak-e, megint nem olyasmi, hogy úristen ez van minek próbálkozzak vele.


Ugyanígy 27 évesen nem volt még nővel, és akkor mi a franc van? Ugyanúgy lehet jó az ágyban, na meg főleg hajlandó lehet tanulni és úgy csinálni ahogy neked jó. Attól hogy valaki már százszor alkalmizott, mert van egy helyes pofija, még nem lesz jó az ágyban, odafigyelni meg főleg nem biztos, hogy fog rád.

2021. márc. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 Noren1989 ***** válasza:
100%

De legalább jól néztek ki? :D


Figyu, nekem az ismerettségi körömben sincs ennyi defektes fószer, szóval te valamint a válogatásnál irdatlanul elszúrsz.


Ja igen, a gyk-függőség ugyanilyen negatívum, nemde?

2021. márc. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
44%

Én annnyira megértelek!


Nemrég válaszoltam itt, én évekig! csinàltam amit te, annyi időmet elvette.. Egy idő után az lesz, hogy találsz valakit, aki normálisnak látszik, de élőben máshogy néz ki, magas a hangja, rongyos melegítőben van, fogdos vagy furcsán viselkedik, vagy egyszerűen nincs vonzalom, vagy rosszul csókol vagy bàrmi.


Mindenkinek van valami baja, ami miatt messzire elkerülné az ember, jó esetben még az elején kiderül.


Javaslom az okcupidot a tinder vagy badoo helyett, ott azok vannak fent az országból, akik nemzetközi partnerrel is tudnak mit kezdeni, egy jobb réteg.


Még nem találkoztál a focirajongóval, animerajongóval, mazokkal, titokban apukákkal, akik nem látogatják a gyerekeiket, tartós munkanélküliek stb. Egyébként teljesen rendben van, hogy nem jön be a zenéje, én egy goát hallgató srácba voltam szerelmes, rengeteget veszekedtünk, mert ő meg a punkrockot nem bírta, vagy britneyt, én meg az övét és egyikünk se akarta fülesről hallgatni. Az életritmusunk is más volt, meg a személyiségünk, nem illettünk össze, egy két dalban tudtunk csak megegyezni, ami mindkettőnknek tetszett. Aztán jött a gond filmek terén, esküvő terén, hogyan rendezzük be a lakást..


Valamennyire azèrt fontos az ízlés, ha tőled távoláll, mert szélsőséges és ragaszkodó is, jobb kerülni. Én minden zenéz bírtam, csak a goát és a technot nem, rugalmas voltam. Ő nem.

2021. márc. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további válaszokat!


Őszintén nem értem, mit szúrok el, tényleg. Igen, jól néztek ki alapvetően, nem húzok jobbra fűt-fát. Ilyen tipikus átlagos, normális fiúk. Sehol egy drága autó, óra a képeken, se Dubai. Ilyen Pistike az erdőben, tóparton, szobában egy fekete-kék pólóban kb.


Aki azt mondja, az a zene rendben van, tegye meg, hogy videót is csap mellé és végignézi az egészet. Nem várom el az azonos ízlést, sőt. De az, hogy valakinek ez az alkotás legyen a KEDVENC dala, ami őt FELTÖLTI, BOLDOGGÁ TESZI, ott senki ne mondja nekem, hogy nincs valami komoly mentális probléma. Hallgassa, oké, de hogy euforikus érzése legyen tőle? Micsoda?

A sikkasztás sem gond? Legyek együtt valakivel, akinek a szülei fixen sitten végzik nemsokára, de jó eséllyel ő is?

Az sem gond, hogy 27 évesen képtelen volt egy párkapcsolatot kialakítani? Normális úton egy lánnyal nem került intim kapcsoaltba? Akkor érzelmileg, mentálisan itt is gondok vannak, mert ha nekem 23 évesen volt már barátom, akkor nem értem, valakinek férfi létére 27 évesen egy kimondottan megnyerő külső mellett legalább egy 3 hónapos "járunk" kapcsolata hogy nem sikerült.

A drogos fiú egyébként a barátom volt, ez volt az egyik, ami 3 hónap után derült ki, 2 évet együtt voltunk.


Nem keresem a hibát mindenkiben, de érett, ép gondolkodásom van, és úgy érzem, hogy ezek nem egy egészséges, normális mentalitású ember jellemzői.

2021. márc. 30. 09:31
 18/44 A kérdező kommentje:

Kedves kommentelők! Megtennétek, hogy nem a normális választ adókat pontozzátok lefelé?

Akik ilyen örök kötözködő, esetleg incel emberek, máshol romboljanak, ne itt, mert rengeteg építő választ is kapok, mégis 0%-on állnak. Miért teszitek ezt?

2021. márc. 30. 09:34
 19/44 anonim ***** válasza:
41%

Együttérzek veled és ne haragudj, de szénné nevettem magam a jellemzéseken. Írhatnál is akár.:)

Az van, hogy szerintem túl jól kérdezel, és hamar fennakad a rostán a defekt, ami valljuk be: mindannyiunknak van. Az más kérdés, hogy ki mit gondol vagy érez annak saját maga vagy a másik szempontjából.

Nem gondollak túl válogatósnak, vagy ha az vagy, akkor én is az lennék: ebből a felhozatalból nekem sem kéne egyik sem. 🤷‍♀️


Nem tudom mit csinálsz rosszul, tényleg nem. Ha mind egy katamarán lenne zakkant, akkor azt mondanám, hogy rossz séma miatt kötsz ki mindig rossz (alkesz, nőverő, stb.) partner mellett, de neked egészen változatosan defektesek jutottak.


Végső lépésként egy MBTI - os (szemelyiségprofil, nem klinikai és nem is szakmailag elismert a pszi.ban) csoportban keresnék azonos típusú partnert, aztán jöhet a mélyinterjú...

2021. márc. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
68%
Nem katamarán hanem egyformán, nem is értem, mit gondolt a telefonom...#20 vagyok
2021. márc. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!