Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Akiknek közületek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Akiknek közületek volt már "élménye" PUÁ-val, úgy is, hogy menet közben, vagy utólag derült ki, elmesélnétek?

Figyelt kérdés
Annyira rápörögtek egyesek itt a fórumon erre a témára, egyoldalúan csak a férfi szemszögből ecsetelve a dolgot. Itt az ideje, hogy a másik oldal is hallassa a hangját.

#Pick Up Artist #személyes élmény
2019. febr. 8. 04:21
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

Itt az idő, hogy a másik oldal is hallassa a hangját? A PUA-s kérdések alatti válaszok fele abból áll, hogy a nők megmondják, hogy ez rossz... :D

Az lenne inkább kérdés, hogy ha valóban egyenlően nehéz mindkét nem számára a társkeresés, miért nincs annyi nőnek szüksége hasonlókra?

2019. febr. 8. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Azert nincs ideatrol valasz, mert egy olyan gyoker meg ettol nem szedett fel not. Ergo, nincs ako meseljen.
2019. febr. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Az egyetem elején volt egy haverom. Visszahúzódó de kedves srác volt, akire rájött a fiatal pasik szokásos parája, hogy 20 évesen még szűz, biztosan gyári hibás, hogy fogja így kiélni magát, mit szól aki megtudja. Rátalált erre a PUA témára, és azt hitte, ez lesz a megoldás. Folyton ezzel foglalkozott, és becsületére legyen mondva, a félénksége ellenére próbálkozott is lányoknál.


Rossz volt nézni. Annyira ellenkezett ez a szemlélet azzal, amilyen volt és amire vágyott. Komoly kapcsolatot akart, egyenrangú társsal, akivel bármiről tud beszélgetni. Mégis bulikban próbált egyéjszakásra csábítgatni olyan lányokat, akikkel kávézni sem tudott volna leülni. Talán azért mert igazából ő sem ezt akarta, de nagyon rosszul ment neki. Látszott, hogy megjátssza magát.


Sajnos idővel átvette ezt a hozzáállást és a lány barátait is elkezdte úgy kezelni, ahogy a "profi PUÁk" szerint kellene. Mikor idegen lányoknál nem volt sikere, minket próbált "becserkészni", de addigra annyira frusztrált volt, hogy megsértődött, amiért nem sikerült.

Hónapokig úgy viselkedett, mintha külön állatfajta lennénk, pedig korábban nagyon jó viszonyban volt több lánnyal is.


Ezért nekem ez a PUA dolog nagyon ellenszenves. Néhányszor nálam is bepróbálkozott ilyen "magabiztos" csajozógép, de számomra taszító az a stílus, amivel előadják magukat, és ahogyan a nőket kezelik. Elhiszem, hogy valakinek sikerül eladni magukat, de szerintem sokkal rosszabb a siker rátájuk, mint ahogy előadják más pasiknak.

2019. febr. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Igen, egy sráccal ismerkedtem, elmondta, hogy olvasgatott ilyen témában. Először nem érdekelt, mert attól még lehet kedves, szimpatikus, de egy idő után elkezdett velem bunkózni, beszólogatni az alakomra stb. Ezek után elhívott randira. Természetesen nemet mondtam neki, nem is értem, hogy gondolta, hogy ennyire semminek tartom magam, hogy ilyen taplóval elmenjek. Azóta nem is beszéltünk, nekem van egy udvarias, figyelmes párom, aki minden nap dícsér, vele nem tudom, mi lett.
2019. febr. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Szamomra az a megdobbento, hogy valaki ezt elhiszi. 13-14 evesek lehettunk (lanyok), anikor mar ment ez a valami, es emlekszem, hogy mar akkor kistinikent rohogogorcsoket kaptunk az ilyen pua oldalakat olvasva 😂.
2019. febr. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Rockarc ***** válasza:
83%

Ez a PUA tema egy vicc. Eloszor is lehuznak penzzel, like-al stb. Masodszor amit ezek muvelnek az pont annyira eleg, hogy 1 db randira valo szerepet kitoltson. Ha megfigyeled, mindegyik arra koncentral, hogy szoba tudj allni egy novel. De ez tudod mekkora resze egy parkapcsolat epitesnek? Valahol 0,001% korul. Ha ettol varod az attorest, csalodni fogsz.


Valljuk meg, egy randira elhivni egy not nem nagy kunszt. A legtobbje ugyanugy vagyik ra, hogy tarsat talaljon, mint te. A problema ott kezdodik, hogy egyreszt darabos es sablonos leszel a no szemeben, legalabbis amig nem gyakorlod be profi szinten. Masreszt at fognak latni rajtad, mert hiteltelen a felvett szereped. A hires noi megerzes az, amit nem fogsz tudni becsapni. Lehet siman nyomod a vakert, megis lesz egy olyan erzese, hogy itt valami nem stimmel, es onnan mar nem fogod visszahozni, mert nem arra figyel, amit mondasz.


Inkabb onismeretbe fektesd az energiaidat, kezdd el elni az eleted nok nelkul. a ferfiak zome szerintem ott rontja el, hogy ok mindig be akarnak csatlakozni valaki melle, mert sajat eletuk nincs. Ez igy nem fog menni. Neked kell a sajat eleted elned, hogy meg tudj allni "eleted autojaval" a nok mellett, es meg tudd kerdezni, hogy akar-e veled tartani? Ha most az jon le neked ebbol, hogy venni kell egy bombit, akkor tenyleg nem tudok segiteni.


42F

2019. febr. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5%

"Ha megfigyeled, mindegyik arra koncentral, hogy szoba tudj allni egy novel. De ez tudod mekkora resze egy parkapcsolat epitesnek? Valahol 0,001% korul. Ha ettol varod az attorest, csalodni fogsz."


Mégis ez az első lépés, ami a többségnek nem megy és a legfélelmetesebb.


"Valljuk meg, egy randira elhivni egy not nem nagy kunszt."


Örülünk, hogy neked nem az, másnak attól még lehet nagy kunszt (főleg, ha még meg se meri szólítani).


"egyreszt darabos es sablonos leszel a no szemeben, legalabbis amig nem gyakorlod be profi szinten."


Mindenki darabosan kezdi a férfi-nő dolgokat (szerencsésebb esetben tizenéves korában), akkor is, ha sosem olvasott PUÁ-t. Miért kéne egyből tökéletesnek lenni?


"A hires noi megerzes az, amit nem fogsz tudni becsapni."


A híres női megérzés miatt van annyi "szerelmet hazudott, aztán becsapott, megvert, megcsalt stb." női kérdés is?


"Inkabb onismeretbe fektesd az energiaidat, kezdd el elni az eleted nok nelkul. a ferfiak zome szerintem ott rontja el, hogy ok mindig be akarnak csatlakozni valaki melle, mert sajat eletuk nincs."


Ez így oké és teljesen egyetértek. De hiába van király életed, attól még ugyanúgy nem fogsz tudni odamenni egy nőhöz, ergo megmutatni sem tudod neki, milyen remek életed van.

2019. febr. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még nem volt ilyen "élményem", de ehhez hozzátartozik, hogy nem járok disco-ba, meg ilyen jellegű szórakozóhelyekre, ahol gondolom ezek a "PUA-mesterek" feltűnnek. A férfi ismerőseim meg néhány kivétellel nem is hallott erről, az a pár meg szintén röhög rajta. Pedig vannak köztük olyanok is, akiknek évek óta nincs kapcsolata, de nem görcsölnek rá a témára, normális helyeken és normális módon ismerkednek.
2019. febr. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Látszik, milyen hatékonyak, miközben röhögnek a PUÁ-n, ha évek óta ismerkednek és nincs senkijük. :P
2019. febr. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"Látszik, milyen hatékonyak, miközben röhögnek a PUÁ-n, ha évek óta ismerkednek és nincs senkijük. :P"

Lenézheted az érettebb gondolkodással rendelkező férfitársaidat, de valószínűleg nekik tartósabb és boldogabb párkapcsolataik lesznek, mint neked a PUA-val... :D De kívánom, hogy te is felnőj egyszer és elkezdj értelmes, gondolkodó férfiként viselkedni. Sosem késő. ;)

Itt a gond egyébként: te azt írod az első szavadban, hogy "hatékonyság". Pedig nem ez a cél. Egy párkapcsolatnál nem az a cél, hogy minél rövidebb idő alatt minél több nőt felszedj (aztán ha alpári, az se gond)... A PUA ezért nem más, mint a fogyasztói szemlélet átültetése az emberi kapcsolatokba. Csak ha morális oldalról közelítjük meg: a fogyasztói szemlélet még elmegy, ha tárgyakról van szó. De itt kapcsolatokról van szó. A PUA-val sosem fogja megtanulni senki, hogy egy rendes, komoly párkapcsolatban milyen legyen a kommunikáció, milyen legyen a problémamegoldás, mik a buktatók, hogyan tanuld meg a másik feledként szeretni a másikat.

Persze, van akinek nem is ez az igénye..

2019. febr. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!