Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elszalasztott lehetőség "Szia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kalamajka kérdése:

Elszalasztott lehetőség "Szia, mizu?"

Figyelt kérdés

Másfél hónapja randiztam egy sebésszel tinderről, aki tőlem 1 órányira lakik a következő városban. A kapcsolatunk úgy kezdődött, hogy én fél lábbal egy másik kapcsolatban voltam, amiről ő az elejétől fogva tudott, de nem zavarta. Az első randi egy teából és beszélgetésből állt, könnyed volt, és kellemes, és egy kicsit béna de annál finomabb csókkal ért véget. Legközelebb a lakásán találkoztunk, és nála töltöttem az éjszakát. Másnap csak pár szót váltottunk üzenetben. Onnantól kezdve nekem kikapcsolták a filmet. 30 éves vagyok, és miután többszörösen összetörték a szívem, és gusztustalan módon többen is átgyalogoltak rajtam, a mostani érzések úgy robogtak át rajtam, mint egy sebes vonat, és a felismerés, hogy még képes vagyok egyáltalán érezni valamit emberi lény iránt, felér egy csodával. ÉS ENNYI. Többet nem találkoztunk. Pár napig még beszélgettünk, úgy volt, hogy nálam tölti a szabadnapját, és egyszer csak kifakadt. Rákérdezett, mi van a párommal, mikor találkozok vele, majd közölte, hogy ezt nem bírja tovább így, és fejezzük be. Majd akkor keressem, ha tovább léptem. Szó, szót követett, végül a hetekig tartó chatelés, az egymás idegeit és érzelmeket felemésztő vágyódástól és várakozástól én is felcsattantam, és azt írtam neki, mekkora hiba volt részemről, hogy időt szántam rá, és remélem, soha többet nem találkozom vele. Mondanom sem kell, hogy ezt azóta megbántam.

Azóta minden nap gondolok rá, megszállottan böngészem a közösségi oldalát, és fogalmam sincs mire várok... A legutóbbi beszélgetésünk óta eltelt egy hónap, és véget ért a kapcsolatom is. Gondolkodom, hogy felkeresem, de mit mondjak neki? Egyáltalán keressem még? Úgy érzem, ha nem próbálom meg, életem végéig bánni fogom az elszalasztott lehetőséget. Mégis, mennyi esélyem volna ezek után? Láttam már új profillal ismerkedik, lehet van is már valakije. Nem tudok tovább lépni rajta. Felborzolt bennem valamit, ami kell. Életemben nem találkoztam ilyen érzéki férfival. Nagyon magam alatt vagyok.



2021. nov. 3. 14:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hát őőő én nyáron randiztam párszor egy sebésszel a Tinderről, aki kb ugyanígy felszívódott, csak azzal a szöveggel, hogy komoly most nem fér bele neki 🤣🤣
2021. nov. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
88%

Nem vagy te valami korrekt. Leírod, hogy hányan megbántottak már, de közben párod mellett kezdesz el randizni, sőt szexelni mással.

Tudod mit éreztél meg? Azt, hogy ez az új fickó korrekt, egyenes ember. A lelkiismerete nem engedte, hogy ilyen kapcsolatot folytasson veled, mire te leüvöltötted a fejét.


Ha tényleg hiányzik, akkor írjál neki. Írd meg, hogy hiba volt kapcsolat mellett ismerkedni, ezt most már belátod, továbbá amiket mondtál megbántad. Ha ő is nyitott rá, akkor most már a kapcsolatod lezárása után, tiszta lappal szívesen megpróbálnád újra vele.

2021. nov. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

#11 az a bocs , de nem akarlak megbàntani de kapcsolatra nem vagy nekem elég jó szinonimàja.


#12 én is ezt írtam , amikor ellentmondàsra gondoltam


Kèrdező több ponton is hibàztàl, májd kövi màssal

2021. nov. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Az elszalasztott lehetoseg, az elszalasztott lehetoseg. Nem szoktak visszajonni. Az emberi gyarlosag ilyen, folyamatosan engedik el maguk mellett a legjobb lehetosegeket is, ahelyett, hogy lecsapnanak ra. Persze a lecsapashoz altalaban valami komoly valtozas is szukseges, erre pedig mindig halomban allnak a kifogasok. Nem akkor, nem ott, nem ugy stb. Teljesen mindegy, mi miatt dobtad ki az ablakon, a vegeredmenyen nem valtoztat. Amit tudsz tenni az, hogy tanulsz belole es legkozelebb nem koveted el ezt a hibadat ujra.


Amit meg hozza tennek, hogy 9-es valaszolonak nagyon igaza van. Halomra sajnaltattad magad, mikozben te is ugyanugy viselkedtel. Tudod miert van ez? Hibas az ertekrended. Az, aki ugy viselkedik, mint te, az nem kepes kiszurni azokat, akik az ovehez hasonlo ertekrenddel rendelkeznek, hiszen szamara ez igy normalis. Nem tunik fel. Tehat amig reszedrol ez tok termeszetes, hogy ezzel azzal hetyegek, addig jo esellyel pont ilyenekkel fog a sors is osszehozni. Tudat alatt keresitek egymast, aztan meg jol atvagjatok. Neked most egy jo hosszu parkapcsolati szunetre lenne szukseged, es ujragondolni, ujragombolni az eleted, a celjaid, meg valtakeppen azt, hogy ki es mi akarsz te lenni. Mert az aki most vagy, az nem fog ennel jobbat kapni. HA nem tanulsz ahibaidbol, ha nem mesz at komoly jellemfejlodesen, akkor a multad fogod ujra elni. Ujra es ujra. Az elet nagy tanitomester, ha egyszer valahol elakadsz, azt a feladatot folyamatosan eled fogja tenni, amig egyszer meg nem oldod. Es nem fogod tudni megkerulni, elmismasolni stb, addig egy tapodtat sem fogsz elore lepni. Megvalamit hozzatennek. A lekileg eros embereknek is rohadt nehez ilyen dolgokban onmagukban valtozast elerni. Es sokaig is tart. Egy szakember ezt meg tudja konnyiteni es idoben is jobban jarsz. Igy se lesz faklyasmenet, es akarnod kell valtozni. Sok sikert.


3-as voltam.

2021. nov. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Több részletet szándékosan nem osztottam meg, amitől más fénybe kerülnének a dolgot..., de gyönyörű visszatükröződése a társadalomnak ez az oldal, hogy mindenki fedhetetlen és szent, mindenki Megmondó ember. A megcsalás gáááz, mégis mindenki gondol rá, sőt egyesek még életvitelszerűen csinálják is. Nem támogatom, de vannak időszakok az ember életében, amikor megkérdőjelezi a saját elveit, vagy menekülne, mert nem akarja elveszíteni, nem is tudom,... önmagát? Az élet egy folyamatos megismerés. Szerintem mindenkinek elsősorban önmagához kell hűségesnek lennie, és az egyedüllét sem megoldás minden esetben. Az élet nem fekete vagy fehér, és igen is kell a második esély. Már ha nem csak túlélni akarjuk azt.

A kérdésemre viszont nem kaptam számottevő választ: Mit írjak neki?

2021. nov. 4. 18:16
 16/17 anonim ***** válasza:
Akkor segitek egy kicsit a ravezetesben, hogy miert is iteli el a tarsadalom a megcsalast. Mondjuk indokolatlanul is tul nagy fajdalmat generalsz tole egy altalad szeretett(?), tisztelt(???) emberben? Hogy a felelossegkerulo magatartasoddal cseszed szet a sajat es a masik kornyezetenek az letet, legtobbszor gyerekekkel megspekelve? Mert azok nem szamitanak, csak az, hogy mas dugja masba, mert az olyan jo? Eleg hitvany egy ertekrend ez. Te sem fogsz menekulni ettol, egesz eletedben ott fog lebegni feletted, az osszes kapcsolatodat mergezni fogja. Attol, hogy sokan elkovetik ezt a hibat meg nem ok arra, hogy te is resztvegyel ebben az ossznepi jatekban. Plane nem kifogas. Ez a kisgyerekek szintje. A felelossegkerules is. Zero tolerancia van. Akirol tudom, hogy ilyenben reszt vett, azt lepraskent kezelem, meg a barataim kozott sem turom meg az ilyet. Mert az ilyen gyava ember barmire kepes, hogy elkerulje a felelosegrevonast. Minel nagyobb a tet, annal inkabb es lathatoan nem erdekli, hogy milyen romok maradnak utana, csak magara gondol es arra, hogyan hasznalhat ki masokat. Ezert tavolitom el a kozelembol az ilyenek.
2021. nov. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szia!

2-es vagyok.

Írd azt neki, hogy átgondoltad a dolgokat, lezártad magadban a múltat és tiszta lappal próbáljátok meg újra.

2021. nov. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!