Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt olyan ember, aki úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan ember, aki úgy érzi, hogy elszalasztotta a nagy Ő-t?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy évekkel ezelőtt szakítottál az akkori pároddal, de még a mai napig is azt érzed, hogy talán Ő volt az igazi. Leírnád a történetet? Miért szakítottatok? Miért érzed azt, hogy Ő volt az igazi neked? Meg fogod valaha keresni újra? Ha nem, miért nem?

2014. márc. 16. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem szeretem már, de a többi nőt nem tudtam sosem úgy szeretni, mint őt. Ez tény.
2014. márc. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem mert azt mondta töröl mindenhonnan-nem csak közösségi portálra értette :(
2014. márc. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mármint ezért nem keresném fel
2014. márc. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom van-e olyan, hogy igazi. Az első szerelmemmel nagyon intenzív érzéseket éltem meg. Aztán voltak próbálkozásaim, de kudarcba fulladtak. Rájöttem azért, mert nem engedtem még őt el. El akartam engedni. Majd jött egy új szerelem, hasonló magasságok, mélységek, és nem sikerült, friss még az élmény, és nem tudom mi a tanulság. Az biztos, hogy nem akarok a múltban élni, meg a "mi lett volna ha"-ban.
2014. márc. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A nagy Ő szalasztott el engem inkább :(
2014. márc. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!