Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt olyan, aki elszalaszto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki elszalasztotta az igaz szerelmét, és most valaki mással van, akit mondjuk szeret, de sose tudja elfeledni az igazit?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy történt-e már valakivel olyan, hogy teljesült be az igaz szerelme. A mai napig bánjátok? Tudtok még úgy szeretni mást mint Őt?

2016. nov. 23. 20:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Jelen
2016. nov. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Velem igen
2016. nov. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
33%
En foallasu igaz szerelem vagyok 😂Nalam lehet jelentkezni
2016. nov. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Sajnálom :( aki úgy érzi, megoszthatná a történetét is.. nagyon érdekelne.
2016. nov. 23. 20:54
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

velem ez történik.

őneki nője van, együtt élnek, boldogtalan, mégsem lép ki.

tudja, h. szeretem, és jelét adta, h. én sem vagyok közömbös neki.

de nem lép, inkább szenved.

rohadt dolog, h. azt érzem, ő lehetne az igazi.

én miatta lezártam az előző kapcsolatomat.

2016. nov. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Sajnos igen, ismerős a helyzet... Ha gondolod levélben leírom bővebben!
2016. nov. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. A neten ismerkedtünk meg, rengeteget beszélgettünk mielőtt találkoztunk... Majdnem fél évet. Úgy éreztem ő a lelkitársam, sosem szerettem senkit így. Ő az egyik legjobb ember akit valaha ismertem. De aztán elrontottam mindent... Ez már majdnem két éve volt, azóta van már párom, szeretem is, de meg sem közelíti azt az érzést. Úgy érzem igazából még mindig belé vagyok szerelmes. Mindig fontos lesz nekem és ez sosem fog változni.
2016. nov. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az én életembe is van egy ilyen személy. 6 éve nem tudom elfelejteni. Bár már nem lángolóan szeretem, de nem is közömbös.

Azóta van kapcsolatom de ha Ő visszajönne, tárt karokkal várnám...


30/N

2016. nov. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jelen. b
2016. nov. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálam szinte ez a helyzet. Párkapcsolatban élek,szeretem őt. De igazi szerelmet más iránt érzek, ő is irántam de nem független és soha nem leszünk együtt. Ő mondta :(

Inkább szenved.

2016. nov. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!