Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz ennek a vége? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz ennek a vége? Hogy tudnám elfeledni?

Figyelt kérdés

Két éve szakítottunk. (Én szakítottam, mert nem volt hajlandó semmiben sem úgy viselkedni, mint egy partner. És 30 éven felüli.) Viszont újra megkeresett, hogy újra kezdené és sokat változott. Én 2x is beprobálkozott majd egy héten belül lett nője. De még tartaná velem a kapcsolatot, de én nem szeretném. Nyilván való okokból. Mert még nem feledtem el őt. Igaz, már én is tovább léptem van egy nagyon jó stabil kapcsolatom és szeretem is a páromat, de még az ő emléke fáj.

Köszönöm a válaszokat.


25L


2016. jan. 14. 22:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Mivel kötődtél hozzá, így persze hogy nem feledted el, de a hozzáállása azt mutatja, hogy nem vesz komolyan, ha a bepróbálkozás után egy héttel már mással volt. Szerintem jobb lenne, ha nem tartanád vele a kapcsolatot, mert érzelmileg megbolygat, valamint bonyodalmaid is lehetnek belőle. Ezt most ne értsd félre, nem feltételezek semmit, csak sose lehet előre tudni mi történik, ki kavar be, vagy milyen véletlenek jönnek pont rosszkor.


És ha stabil kapcsolatod van, akit szeretsz is, érdemesebb inkább rá gondolni, mint egy olyanra, aki nem akar felnőni egy kapcsolathoz.

2016. jan. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!