Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szánalmas vagyok,ha szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánalmas vagyok,ha szerelmes vagyok valakibe és várok rá,vele vagyok,miközben ő elmondta,hogy neki rengeteg idő,hogy igazán kötődni tudjon,és megszeresse a másikat? Kérdeztem,tudna- e velem komolyabb érzelmeket? Erre azt mondta,hogy úgy érzi,hogy

Figyelt kérdés
igen,de ez idő. Egy szánalmas kis ostoba vagyok,hogy kitartok már hónapok óta, mert én beleszerettem?
2021. szept. 7. 20:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
63%
Kezeld lazábban mert máshogy nem lehet, jelenleg nekem is ilyen a szitu és muszáj nincs más lehetőség. Ha!!! Szeretnéd végig vinni ezt.
2021. szept. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
11: köszönöm. Szeretném végigvinni..ezt ő is mondta, hogy nekem így nem lesz jó vele,ha nem tudom elfogadni,hogy neki a komolyabb érzelmekhez idő kell. Most pl.sirtam este kicsit
2021. szept. 7. 22:22
 13/18 anonim ***** válasza:
44%
Te sírsz, őt pedig biztosan feszélyezi, hogy te vársz rá, sürgetve érzi magát. Még ha szeretne is szeretni, mű dolog az egész, erőltetett.
2021. szept. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyenben részem, ma már nem mennék bele mégegyszer ilyenbe.
2021. szept. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy neked és neki merőben mást jelentenek a komoly érzelmek. Lehet, hogy te azt várod, hogy minden randira virággal, meglepetéssel készüljön, holott soha eszébe sem fog jutni, ő meg azon gondolkozik, hogy azt mondja szeretlek. Vagy éppen fordítva!

A tetteit figyeld, ne amit mond.

2021. szept. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Most tényleg egy szón múlik a boldogságod? Amúgy milyen a kapcsolatod az illetővel?
2021. szept. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek hogy milyen érzés ez...én 2 éve vagyok ilyesmi helyzetbe és igen szánalmasnak érzem magam...
2021. szept. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak magaddal cseszel ki, te vársz, ő meg majd megismer mást, akit az elejétől szeret.
2021. szept. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!