Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szánalmas vagyok,ha szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánalmas vagyok,ha szerelmes vagyok valakibe és várok rá,vele vagyok,miközben ő elmondta,hogy neki rengeteg idő,hogy igazán kötődni tudjon,és megszeresse a másikat? Kérdeztem,tudna- e velem komolyabb érzelmeket? Erre azt mondta,hogy úgy érzi,hogy

Figyelt kérdés
igen,de ez idő. Egy szánalmas kis ostoba vagyok,hogy kitartok már hónapok óta, mert én beleszerettem?
2021. szept. 7. 20:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Egyáltalán nem szánalmas.
2021. szept. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Nem szanalmas…de ő sosem fog szeretni
2021. szept. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%

Nem vagy szánalmas...ezt nem lehet ráerőszakolni a másikra.És valakinél tényleg több idő kell hozzá.

Elhiszem hogy rosszul esik hogy nem viszonozza az érzéseidet,de próbálj türelemmel lenni.És értékeld azt hogy nem belehazudott a szemedbe,hanem próbált őszinte lenni.Ezek szerint ő is arra vágyna...de ezt nem tudja tudatosan befolyásolni.

2021. szept. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Nem biztos, hogy nem tud beléd szeretni, lehet, csak van valami mély lelki gátja, egy trauma, egy sérülés, ami miatt bezárkózik. Idő és türelem. Aztán, ha hónapok múlva is így áll hozzád, akkor érdemes gondolkodni, merre tovább...
2021. szept. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
2 hónap. Ennyi idő alatt tudnak érzelmek kialakulni, ha már jóval tovább próbálkozol, nem lesz sikered. Ettől nem vagy szánalmas, de szélmalom harcot vívsz.
2021. szept. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ, hogy egyébként hogy érzed magad vele, mennyire érezteti, hogy fontos vagy számára, stb.

Ha csak dugópajtinak használ és attól vár érzelmeket, akkor felejtős a dolog, de ha egyébként teret is enged az érzelmek kialakulásának, tehát beszélgettek, csináltok közös programokat, stb., akkor simán lehet, hogy tényleg csak idő kell.

2021. szept. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

#5

Azt azért meséld el hogy honnét jött ez a 2 hónap? :D

Pláne hogy ebben nem lehet általánosítani! Mert minden ismerkedés és kapcsolat más és más! Valahol azonnal jönnek a dolgok,valahogy többet kell várni.Ez függ a személyiségektől is! Nem beszélve a külső tényezőkről.A kapcsolattartási formákról.Illetve a pl. a találkozás gyakoriságától.Mert gondolom nem mindegy hogy a 2 hónap alatt 2 szer találkoztál a másikkal vagy mondjuk 20 szor...!

2021. szept. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%
Mire vársz? Egyáltalán független az illető? Ha nem, akkor szánalmas vagy.
2021. szept. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Köszi #6-os 🙋‍♂️valami ilyesmi a szitu itt is.

Kérdező amíg nem érzed azt, hogy darabokra szakadtál belül addig folytasd nyugodtan.

2021. szept. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem foglalt,nincs semmi ilyesmi. De,azt érzem,hogy darabokra szakadok belül. Mert én többre vágynak,de tudom,hogy nem akaszthatom rá magamat az érzéseimmel. Már az is nagy szó volt tőle,hogy azt mondta,kezd megszeretni,de annak is sok fokozata van neki
2021. szept. 7. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!