Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő után éreztétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után éreztétek, hogy szerelmes belétek a masik fél?

Figyelt kérdés
2021. szept. 4. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Megismerkedést követő 4-5 hónap. Mondjuk mi barátokként/egyetemi évfolyamtársakként lettünk azzá.
2021. szept. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

2 hónap után csak meg megcsillant de tagadta es nem akart járni meg elköteleződni. De látszott rajta egy egy pillanatban pedig. De nem mertem beleképzelni(utolag már tudom hogy de az az volt pedig)


Amikor meg teljesen biztos lettem benne mikor kiborult féltekenykedések miatt és motivált arra hogy fejezzem be az ismerkedéseket, es kifejezte, hogy megadja nekem az erzelmeket is es normális kapcsolatban legyünk együtt.


Nem megbeszélve volt, hanem motivált, akart, "irányított".

Ez kb talán a 3.vagy 4. hónap.


Igazábol nem tudom miota vagyunk egyutt csak az maradt meg mikor eloszor beszeltunk találkoztunk de akkor már mi azonnali szexszel ia indítottunk. En onnanstol számolok mert amugy is monogámok hűek voltunk egymashoz elso perctol is.

2021. szept. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy egy hónap után éreztem igazán, bár előbb mondta:) Nem tévedtem, mert a kezemet is hamar megkérte.
2021. szept. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
Én kb 10 hónap után kezdtem érezni vmit
2021. szept. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
2 hét. De előtte is látszott, csak nem mertem elhinni (kölcsönös volt).
2021. szept. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38%
5 perc. 🤣 De ismertük egymást jópár éve. 😊
2021. szept. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
Nálam mindig az ilyen első látásra őrületek voltak. Sajnos ehhez is szoktam hozzá. Nem is tudom elképzelni, milyen lehet szépen idővel beleszeretni valakibe. Sajnos a viharosan szenvedélyes kezdeteknek épp olyan hirtelen is lett vége pár hónap vagy év után.
2021. szept. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!