Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a tanáromba....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a tanáromba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok. 2. éve tanít egy tanárom, és mióta megláttam, vonzalmat éreztem felé (kb 40 év körüli). A nyár folyamán nagyon sokat beszéltünk, mert írkált nekem, keresett mindig, és ezek után úgy érzem teljesen beleszerettem, ez már nem csak vonzalom.. vele is álmodok nap mint nap, és nem tudom már mit tegyek, nem tudom ezt irányítani. Tudom, hogy nem lehet semmi köztünk, mivel a tanárom, ezért kérek segítséget.. hogy felejtsem el, vagy hogyan kezeljem ezt?

Akárhogy próbálok nem gondolni rá, nem megy, hisz még az álmaimban is ott van. Néha úgy éreztem, mintha ő is érezne valamit, a pillantásaiból, a dolgok, amik történtek “köztünk”, (nem fejtem ki a többit) hogy egész nyáron keresett, és ezektől a dolgoktól csak méginkább erősödnek bennem az érzéseim, és már kikészít. Lehet, hogy csak belegondolok dolgokat, de nem tudom. Mi van ha nem? El kéne mondanom neki? Vagy hagyjam? Mit tegyek? Megőrjít ez az egész már..

kérlek komoly válaszokat..



2021. szept. 7. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Menj rá!
2021. szept. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Korodból ítélve gondolom már nem sokáig lesz a tanárod. Na, akkor már összejöhetsz vele nyugodtan, de addig várj.
2021. szept. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Én is 40 felé járó férfi vagyok és eszembe nem jutna hozzád hasonló korú lányokat hajkurászni. Irtózatos felelősség tizenéves lányokat tanítani. Ezzel visszaélni a legalja. Kolléga úgy látom, elbukott.


Ha szeretnél egy jókora érzelmi sérülést elkerülni, hagyod a francba. Ebből jó nem sülhet ki.



Idővel találsz egy igazi, korban hozzád illő férfit magadnak.

2021. szept. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%

3.-nak.


De vannak ám heterok is a tanárok között.

2021. szept. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
#4 Tehát aki 40 éves korában nem 17 éves diáklányokra hajt, az nem hetero. Te fogyatékos vagy, ugye?
2021. szept. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Felnősz. Ovi óta elég ciki "nagy" tanígtóbácsik után ácsingózni.
2021. szept. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég gáz viselkedés a tanár részéről. Évekkel később szerintem rá fogsz jönni erre, és undorítónak fogod találni. A tanár viselkedését is, és azt az érzést is, amit most érzel.
2021. szept. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
32%
Dobd szét neki
2021. szept. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!