Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok már úgy, hogy szerett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy szerettetek valakit de nem voltatok szerelmesek?

Figyelt kérdés

Szeretem, mint embert. Jó vele lenni, jó aludni mellette, megnyugtat. Jó vele ébredni. Szexuálisan nagyon vonzó, a szex eddig vele volt a legjobb.

Programokat is csinálunk, de nem vagyok belé szerelmes. Voltatok már ilyen helyzetben?


2021. szept. 4. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, annyi különbséggel, hogy a szex nekem mindig azzal a legjobb, akibe szerelmes vagyok. Olyankor, főleg az elején zúg a fülem, átkerülök egy másik dimenzióba a csókjától is, amikor még nem is szexelünk pedig. Amikor lecsendesedik a szerelem, olyankor nyilván már előjöhetnek olyan problémák, ami addig fel se tűnt, de nálam ilyen még nem volt. Voltam szerelmes többször is, de egész életemben csak egyszer volt szexuális kapcsolatom szerelemből és messze vele volt a legjobb a szex és nem csak az elején, hanem évekkel később is.
2021. szept. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Mennyi ideje vagytok együtt, mert az normális hogy x idő után a szerelem átalakul. Ez minden partnernél így lesz csak mondom.
2021. szept. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkabb olyanban, hogy a masik szeret, de nem szerelmes.
2021. szept. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%
Telhetetlen vagy, jó vele kelni szex is jó szereted mint embert stb.Tudod hány ember vágyna erre? A fejedben kellene rendet rakni, ez az igazság.
2021. szept. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!