Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok belé (hosszan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok belé (hosszan kifejtve)?

Figyelt kérdés

Előre is bocsánat, hosszú lesz.


27 éves fiú vagyok, összejöttem egy lánnyal, ő az első párkapcsolatom. Nagyon szeretek vele lenni, okos, szép, értelmes lány, mindig kitöltünk minden órát, hamar eltelik a közös idő, rengeteget beszélgetünk mindenről (élőben és üzenetben egyaránt), nem csak én viszem a beszélgetéseket, feldob ő is témákat, kifejt dolgokat, reagál, stb (ez lehet probléma, hogy inkább személyesen kellett volna ennyit beszélgetni és megismerni a másikat?). Amikor csak ölelkezünk, néha elfog a sírhatnék, olyan boldognak érzem magam. Valamivel több, mint 1 hónapja járunk "hivatalosan", előtte párszor találkoztunk csak kisebb-hosszabb időkre. Az első rendes randin ő csókolt meg, azóta kétszer voltam nála, csókolóztunk, beszélgettünk, vacsorázni is voltunk (koleszos, szóval addig csak üzenetben és telefonon beszélgettünk). Most viszont nálam volt másfél napig és a csütörtöktől újra jön vasárnapig.


Viszont nem vagyok biztos magamban. Itt ez a sok pozitívum, amit felsoroltam, ennek ellenére kétségeim vannak. Mi van, ha nem is szeretem? Csak azért vagyok vele, hogy végre ne legyek egyedül? Eddig csak viszonzatlan szerelmeim voltak, ami rendesen ki tudott alakulni, amikor csak arra a lányra gondoltam és mindig éreztem a pillangókat a gyomromban. Itt viszont ritkán fordul ez elő, van, hogy rá gondolok és nem érzek semmit (de többször mosolygok a kellemes emlék miatt). Jelenthet ez bármit is? Idővel beleszeretek? Vagy már most is szeretem, csak nem tudok róla, mert sosem tapasztaltam meg a viszonzott szerelmet? (Pl most is hiányzik, de ha rá gondolok, nincs heves szívverésem.)


Barátaimmal is beszéltem erről, ők azt mondták, hogy ez az én hülyeségem, bennem van a hiba, mert a sok kudarc és csalódás miatt falat emeltem a saját védelmemre, azt mondták, ne gondoljam túl a dolgot, hagyjam zajlani az eseményeket és minden rendben lesz. Plusz egyelőre még keveset találkoztunk személyesen, ami tovább mélyíthetné a kapcsolatot.


Nektek mi a véleményetek erről? Szeretnék több embertől is választ, mert tényleg aggódom kicsit, nem akarom emiatt elveszíteni, arról nem is beszélve, hogy nem érdemelné meg. Ha valami nem egyértelmű vagy kihagytam valamit, esetleg kérdés van, szívesen válaszolok.



2021. szept. 7. 12:19
 1/7 Alessandro10 ***** válasza:
100%

Ilyenkor az szokott lenni a válasz, engedd el, hogy találjon magának olyan fiút aki szereti. Amennyiben tényleg jó vele lenni,meg sokat is beszélgettek és boldog vagy amikor ölelkeztek, akkor meg mi bajod vele?!

Más örülne ha ilyen lányt találna, Te pedig kergeted a szerelmet.

Évek múlva meg ide jössz panaszkodni, mert hiányzik.


Természetesen mindenki önálló döntést hoz az életében, így Neked mi se mondhatjuk meg mit tegyél.

Tedd azt amit a szíved diktál!


Én a helyedben élvezném azt az időt amit együtt töltesz vele. Azt utána már senki el nem veheti tőled. Aztán az élet majd választ ad.

2021. szept. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szeretnék is vele lenni, mert tényleg élvezem az együtt töltött időt, de (még) nem érzem a igaz (általam egyedül tapasztalt, de nem biztos, hogy egyetlen fajtájú) szerelmet. Változhat ez a dolog, nem? Mennyi idő után derül ki, hogy az ember nem szerelmes? Igazából a szerelem egy idő után amúgy is elmúlik, nem? Nagyon kétségbe vagyok esve, mert lehet, emiatt rontanám el az egészet, holott enélkül vígan meglennénk.
2021. szept. 7. 14:48
 3/7 A kérdező kommentje:
Esetleg szakemberhez kellene fordulnom (pszichiáter)? Vagy beszéljek vele többet erről? Egyszer már felhoztam a témát, de sokmindenre nem jutottunk, csak megcsókolt. Egyikünk sem mondta ki még, hogy "szeretlek".
2021. szept. 7. 14:51
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónap járás még csak ismerkedés. Örülj, hogy szívesen vagytok együtt. Mit kéne kimondani egy hónap után?
2021. szept. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ez a gondom, hogy első párkapcsolat, nem tudom, hogy mit kellene tennem/éreznem. És tényleg örülök neki, sokszor van, hogy ölelkezünk és sírhatnékom van, olyan boldog vagyok, máskor viszont csak egy üres héjnak érzem magam (leginkább akkor, együttlét után elválunk).


De ezek szerint ez természetes dolog? Hogy tényleg idő kell a teljes boldogsághoz?

2021. szept. 7. 16:21
 6/7 Ingeles ***** válasza:
100%
Saját tapasztalat alapján, én azt mondom (tévedhetek is), hogy a pillangók szükségesek. Nekem több "pillangós" kapcsolatom volt, velük el tudtam képzelni az életemet, több nem pillangós, ahol pedig racionalizáltam a helyzetet, és lebegtem benne. Most friss szingliként várom a pillangókat, anélkül nem akarok bele vágni már semmibe. :)
2021. szept. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Első kapcsolatom tudod hogy lett?

Éppen mindenkinek volt pasija körülöttem és unatkoztam magam... Elkezdtem egy sráccal beszélgetni, aztán jóól van találkozzunk. Ott elég hamar össze jöttünk. Nem éreztem én iránta semmit akkor. Tetszett és ennyi. Van valakim majd lesz valami alapon voltam. Később én megszerettem, na ő meg nem... Csak amolyan pótlék lehettem, mert volt annak egy nagy platói szerelme, mint utólag kiderült még a kapcsolatunk alatt. Ja meg volt egy távkapcsolata amiről azt kamuzta, hogy szakít vele. Később kiderült hogy ez sem volt igaz. Szóval remek kapcsolatom lett elsőnek!


Úgyhogy szerintem becsüld meg! Te túl sokat aggódsz a semmin. Majd megszeretitek egymást. Lehettek még nagyon szerelmesek! Nem baj, ha később alakul ki és nem előtte lettél az bele.

2021. szept. 8. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!