Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után feküdtetek még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után feküdtetek még le az exetekkel?

Figyelt kérdés
Szép lassan már nem érdekel, hogy szakított bnőm, viszont a szex a rohadtul, mert az nagyon jó volt, ti hogy kerültetek megint olyan helyzetbe, hogy lefeküdjetek, meg kerestétek a másikat folyamatosan? vagy csak random felhívtátok/ráírtatok?

2017. máj. 11. 15:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Volt ilyen velem. Nem bírtuk már egymás mellett, én úgy éreztem megfulladok a kapcsolatunkban, az ő elmondása szerint én meg hisztériáztam. Viszont még fél évig senkink sem volt (nekem biztosan senkim, de neki sem volt felvállalt kapcsolata), és találkozgattunk vagy nála vagy nálam mert ilyen téren hiányoztunk egymásnak. Igazából olyan volt, mint a kapcsolatunk elején, csak kötöttségek nélkül. Aztán ennek az vetett véget, hogy én rájöttem most már szeretnék egy normális kapcsolatot. Akkor az egyik alkalom után közöltem, hogy részemről ennyi volt. (Megbeszéltük, hogy addig tart majd a dolog, amíg mind a ketten akarjuk)
2017. máj. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Sunshinedoll ***** válasza:

Én nem, mert hülye ötletnek tartom.

Lesz másik szexpartner, aki legalább olyan jó.

2017. máj. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!