Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tudatnátok a leendő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudatnátok a leendő exetekkel?

Figyelt kérdés

Szóval, elég ciki a helyzet, de leírom, mert frappáns módszert szeretnék és most nem vagyok kreatív állapotban.

Távkapcsolatban voltam (gyakorlatilag vagyok is) valakivel. Tegnap egy buliban találkoztam valakivel az adott országból, ugye kicsi a világ, kiderült, hogy pár hónapja dolgoztak együtt egy projekten, az én kedves párom házas, 3 gyerekük is van.

Nyilván ez is zavar, bár a házasság tönkretételében nem érzem magam felelősnek, ha 3. személy kellett, akkor szar volt az már előtte is. De leginkább az fáj, hogy hónapokon keresztül hülyének voltam nézve. Nem láttam semmi jelet (és őszintén, most hogy tudom, is csak egyetlen egy apró dolgot találok). Tudom, persze, hogy hülye is voltam, de ezt én gondolhatom magamról, mástól nem tűröm el. Ezért nem úgy szeretnék szakítani, hogy "Vége, mert van feleséged."

Valami frappáns, szemét megoldásra szeretnék ötleteket kérni (a bosszú nem segít, blablabla, ki tudna vagy egyáltalán ki akarna ilyen helyzetben "szépen" szakítani?)

Jövő hét szerdán találkozunk, a repjegyemet ő fizette, a szállás is nagyon tetszik, gyönyörű a környék, úgyhogy akár qrvás, akár nem, abban biztos vagyok, hogy a szakítás után nem fogok sírva hazarohanni, hanem üdülök egy kicsit.

Abban viszont a segítségeteket szeretném kérni, hogyan adjam tudtára, hogy tudok arról, hogy családja van?


2016. nov. 13. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon szemét akarsz lenni csinálsz egy rakat közös képet, akár intimet is és elküldöd a feleségének, te pedig letiltod mindenhonnan és számot cserélsz. A legjobb "bosszúnak" ezt tartod. Addig meg eljátszod hogy miden oké, hogy ne sejtsen semmit.
2016. nov. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Netes elérhetőséget nem tudok, postán nem akarok, mert mi van, ha a gyerekek bontják fel? Őket nem akarom belerángatni. (Na meg abban sem vagyok biztos, hogy a valódi címét tudom...)
2016. nov. 13. 13:58
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
De egy hányinger a pasas.
2016. nov. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nemibetegséget kell behazudni, hogy törje ki a frász, és próbálja a feleségét is kezeltetni. Ezenkívül mondhatod neki, hogy terhes vagy, és szeretnéd, ha összeházasodnátok. De az is jó lenne, ha csak elvennéd a kedvét a szextől. Jó régóta titkolod, hogy pocsék az ágyban, de már nem bírod tovább, ezért szakítasz vele. Győzködd, hogy minden jó volt, ő remek ember, nem tehet róla, hogy az ágyban egy nagy nulla. Esetleg rejts el egy apróságot meglepiként a cuccai között, hátha megtalálja az asszony.
2016. nov. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!