Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Álmodtatok valaha egy rég nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álmodtatok valaha egy rég nem látott exetekkel? Elmondtátok neki? Ha igen, mi volt a reakciója?

Figyelt kérdés
4 éve szakítottam ezzel a bizonyos volt barátnőmmel, azóta is üzeneteket vátunk néha, de volt már 2 másik komoly kapcsolatom időközben. Jelenleg külföldön élek, azért a 4 év alatt csak tavaly karácsonykor töltöttünk el együtt 1 hetet "barátként", de mindketten egyedülállóak vagyunk jelenleg. Szerintetek megemlítsem neki?

2016. okt. 27. 05:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is álmodom néha egy-két exemmel, de minek mondjam el nekik? Az, hogy valahogy, valamilyen bűvös módon a tudatalattimból előkerülnek az álmaimba, nem hordoz magában különösebb jelentést, csak simán az agyam így dolgozik fel egy adott kérdéskört. Szerintem semmi közük hozzá, úgy őszintén szólva, és minthogy párkapcsolatban élek, így simán elengedem a témát.


De egyébként ha megint szeretnél egy rövid időt "barátként" eltölteni, úgy ez egy tök jó nyitó mondat a beszélgetésben.

2016. okt. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Álmodtam már persze 😃 de nem hívnám fel ezért, hülyének is nézne, gyakorlatilag több tíz éve nem beszéltünk.

Azért álmodsz vele, mert van amikor eszedbe jut. Egy dalról akár, egy helyről ahol együtt voltatok, vagy egy filmben látsz egy nőt aki rá hasonlít - ilyenkor előfordul, hogy a tudatalattid bedobja neked álmodban. Ne tulajdoníts neki nagy jelentőséget.

2016. okt. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fél éve még rendszeresen, ma már ritkán. Dehogy mondom el neki, soha többet nem szándékozom vele beszélni.
2016. okt. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elmondtam neki milyen jót szeretkeztünk álmunkban . Ő azt felelte--NEM ÉRZETT SEMMIT :D
2016. okt. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Titusztitusz ***** válasza:
Igen...Néha előfordul ilyesmi velem is...De elmondani nincs módom az ilyen eseteket az illetékes hölgyeknek,mivel ezen hölgyek álltalában igencsak messze laknak tőlem,éshát álltalában már 20-30 éve nemis láttam őket,meg nemis beszéltem velük...Sőt...Jó esély van arra is,hogy ha rámköszönnének valahol,már meg sem ismerném őket...De azért az EGYKORI VALÓJUK a mai napig is világosan él az emlékezetemben...Meg szerintem fog is...
2016. okt. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!