Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » "Megkomolyodom" még valaha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Megkomolyodom" még valaha?

Figyelt kérdés
Vàlàsom ota sokat kalandoztam. Pàr alkalommal olyan holgyekbe botlottam, akivel kapcsolat is elindult. Viszont pàr honap utàn, mikor komolyabbra fordulhatna, valamiért kitàncolok. Az elsobol lelkiismeretfurdalàs nélkul, mivel nem tàplàltam kulonosebb érzelmeket. Màsik kettobol viszont ùgy, hogy voltak érzelmeim iràntuk, kolcsonos is volt. Megvolt mindenuk, ami tartos kapcsolathoz kell, mégsem tudom belevetni magam. Valoszinuleg séruléseket hordozok, nem tudok bizni. Ezen hogy tehetném tùl magam?
2016. júl. 15. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Passz, én csak komolytalankodom. Nem érdekel ki lewz holnap.


23/F

2016. júl. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
pszichológus?
2016. júl. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Laylah ***** válasza:
100%
A probléma gyökere szerintem pont a válásod. Szerettél egy nőt, aztán vége lett, és most ahogy írtad, nem tudsz megbízni egy nőben sem - bár valószínűnek tartom, hogy inkább csak félsz újra szerelmes lenni és bízni a korábbi rossz tapasztalat után. Ezt neked kell feldolgoznod magadban, tudatosítanod, hogy attól, mert egy eset rosszul végződött, nem törvényszerű, hogy a többi is olyan legyen. Ha nagyon nem megy, akkor esetleg pszichológus segíthet a továbblépésben.
2016. júl. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!