Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szeretett valaha is egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretett valaha is egyáltalán? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Nemrég ért véget egy öt éves párkapcsolatom. Mindketten 22 évesek vagyunk. Az elején megvolt az az igai rózsaszín felhős szerelem, ami egyre-egyre elmúlt...majd volt idő, hogy újra előjött. Az 5 év alatt végig távkapcsolatban éltünk. Az elején tudtunk hetente találkozni, majd kéthetente, és így fiatal felnőttek révén, elkezdtünk dolgozni, besokalltam és véget vetettem ennek a kapcsolatnak. Folyamatosan csak azt éreztem, hogy én adok-adok és adok, lelkileg-érzelmileg mindenhogy, ő pedig... nem azt éreztem, hogy nem szeret, csak szimplán már olyan természetesnek vette ,hogy én "csak úgy vagyok" mellette, hogy abszolút nem érdekeltem. Ha tanácsot kértem, ha segítséget akkor soha nem tett értem semmit, vagy ha igen, akkor folyton felhánytorgatta. Mindig tipikus anyuci pici fia, ő volt neki mindig az első. Volt, hogy másfél évig otthon volté s nem dolgozott, azzal a kifogással, hogy nem talál munkát (hozzáteszem nem is keresett), én akkor is segítettem, próbáltam, ismerősök által, a neten, mindenhogy, akkor is csak azt kaptam a fejemhez, hogy én ne szóljak bele az ő életébe mert nincs hozzá semmi közöm.

Ekkor jutottam el arra a pontra, hogy én..már rég nem vagyok boldog. És mikor mondtam, hogy itt fejezzük be, én naiv azt hittem, hogy talán ettől egy kicsit megrendül és "észhez kap"...de nem. Tudomásul vette és ennyi volt. Azóta nem is keresett meg semmi... Ennyit jelentettem neki?


2015. dec. 8. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyen fiatalon öt éves távkapcsolat?Szerintem ez rekord.

Jól tetted,hogy kiszálltál,így is túl sokáig maradtál.

Ennél még a magány is jobb.

2015. dec. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jól tetted, hogy kiléptél! Az ilyen emberre kár pazarolni az időt... Az ilyen nem férfi!
2016. jan. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi emberek, fejlődési fokozatokon megyünk keresztül.Ennek egyik lépcsőfoka a fiatal felnőtté válás,ami 20-24 éves kor körülre tehető.A különböző fejlődési fokozatokban különböző eszményképeink vannak.Változik az,hogy milyen tulajdonságú,műveltségű,temperamentumú emberrel vágyunk együttlenni.

Azt hiszem,a ti korotok miatti változásotok távolított el titeket.

2016. jan. 7. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez egy teljesen halott ügy volt, hidd el nem kár érte. Nagyon helyes, hogy szakítottál, mégis mit akarsz/vársz egy 22 éves éretlen kisfiútól?


Viszont neked is javaslom, hogy nőj fel. Manipulálni próbáltad és pofára estél, teljes joggal amúgy - szakítással nem dobálózunk azért, hogy a másik "észbe kapjon", csak akkor mondjuk ki, ha megfontolt döntést hozunk és tényleg ezt akarjuk. Remélem ezt egy életre megtanultad, mert iszonyat ostoba és éretlen dolog és bizony van, hogy visszanyal a fagyi. A problémákat nem így kell megoldani, hanem kommunikációval - viszont az ha egyoldalú és csak te teszel érte, akkor érdemes hagyni a francba.


Viszont, ahogy mondtam, ezért a "kapcsolatért" nem kár, csak jobban jársz, hogy vége lett.

2016. jan. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!