Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Éreztetek valaha így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek valaha így?

Figyelt kérdés
Egy számodra álomszép kapcsolat véget ért. Nagyon beleszerettél a lányba, és úgy érzed, nem fogsz tudni mást úgy szeretni ezek után, mint őt. Nem tini kapcsolatrol beszélek. Tudom hogy még fiatal vagyok, de mégis sokszor érzem, hogy nem találok még egy ilyen lányt. 28/f
2016. márc. 15. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem ért még véget kapcsolatom mert még NEM VOLT 21/F (f=frusztrált)
2016. márc. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 VirágésBence ***** válasza:
Én ugyan ezt gondoltam amikor féltem elhagyni az exem, hogy szeretem és nem találok nála jobbat, soha, ha létezik is ilyen akkor sem fogok neki kelleni... De van, gondolom nem véletlenül szakítottatok. Mindig van jobb.
2016. márc. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen,ereztem igy :( Jelenleg is. De bizok benne,hogy talalok egy legalabb ugyanolyan jo pasit,ha nem jobbat
2016. márc. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tényleg, azért nem elhanyagolható tényező a kérdésben, hogy mi volt a szakítás oka? Egyébként én 9 éve a volt szerelmem után vágyom, elhagyott, egy FÉLREÉRTÉS miatt, gondolhatod, mennyire vagyok/voltam készen. De tudod mit? Én úgy vagyok vele, hogy szerintem fogok találni jót, illetve, ha képes volt engem elhagyni és többszöri próbálkozás ellenére sem jött vissza hozzám, akkor: szarja össze magát (ehhez a gondolathoz 9 év kellett nekem...de lehet, hogy neked kevesebb lesz:)Nem kell megijedni, értelmesnek tűnsz, a szerelemnél meg MINDIG úgy érezzük, hogy nem lesz másik ilyen..aztán mindig lesz!! "Love comes again"!! :) Fel a fejjel! Próbáld meg megfogalmazni konkrétabban, hogy miért is szeretted, miért "pótolhatatlan", de a legfontosabb: valamiért szakítottatok. És a végére még egy kicsit kellemetlen kérdés, de muszáj róla beszélni: ő is biztos, hogy ugyanennyire viszontszeret? Lehet, hogy a választ most nem tudod megadni erre a kérdésre, de idővel ráfogsz jönni, lehet, hogy évek múlva. Annyit előre mondok: ha ő kevésbé szenved, mint Te, akkor NINCS ÉRTELME ENNEK A DRÁMÁNAK.
2016. márc. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!