Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után milyen a 'kapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után milyen a 'kapcsolatotok' az exetekkel facebookon?

Figyelt kérdés
lájkogatjátok egymás képeit/bejegyzéseit? felköszöntitek őt szülinapján? stb
2016. dec. 24. 16:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk ismerősök az exeimmel. Szóval semmi. Bár de, egyik exem az ismerősöm, de vele csak 1 hétig voltam együtt, így alakult.

Semelyik másik exem nem az ismerősöm. Ők túlléptek.

Exekkel amúgy sem szoktuk tartani a kapcsolatot.

Pont azért mert lehet egyiknek, vagy a másiknak hiányzik a másik fél.

2016. dec. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
51%

Nekem nincs exem, de a barátomnak van 2 exe, és a kapcsolatunk első évében azért likeolgatta a bejegyzéseiket, felköszöntötte őket, meg többször beszéltek is...A felköszöntéssel amúgy semmi bajom, mert tudom, hogy amúgy már rég nem tudja az exek születési dátumát, csak ugye a facebook kijelzi, de az azért nem tetszett, hogy ha az ex 5 bejegyzést tesz ki egy nap, akkor a barátom mind az ötöt likeolja, és megmondtam neki, hogy nem szeretném egész nap ezt nézni, hogy a facebook kijelzi nekem, hogy mit likeolt, mert nekem meg nem esik jól, hogy a gyönyörű exének a képeit likeolgatja. És természetesen a beszélgetés se fér bele szerintem... vagy csak akkor ha megmondjuk a párunknak, hogy írt az exünk, és hogy mit írt.

Szerintem amúgy nagyon sok függ attól, hogy hogy zajlott le a szakítás, ha haragban vált el a pár, akkor nem hiszem, hogy felköszöntik egymást, vagy likeolják egymás képeit.

2016. dec. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Kenzo Tenma ***** válasza:
Legtöbbükkel semmilyen, de akit még most is tartok valamire fel szoktam köszönteni. Likeolgatni nem szoktam.
2016. dec. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Számomra az exek meghaltak.

Nincs miről beszélgetni velük.

2016. dec. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Nekem öt exem van...

Egyikkel nagyon jóba vagyok, ő négy éve szakított velem, és barátok vagyunk. Beszélgetünk. Havonta-két havonta mondjuk egyszer egy hosszabbat, hogy mi a helyzet. Majd most találkozunk is, mert élőben jobb szeretjük ezt folytatni és fél éve nem láttuk egymást. Ismétlem barátok! Neki azóta több kapcsolata is volt, és nekem is. És én voltam, akinek nehezebb volt a tovább lépés, de nekem is összejött már, szóval minden ok. Néha még nevetünk, hogy milyen hülyék voltunk stb.

Most ismerősöm. De évekig nem volt, amíg még fájt egy kicsit is.


Másikkal nem beszéltem azóta, csak egyszer véletlen összefutottunk az utcán évek múlva, és megkérdeztem, hogy megy a sora. Azt se tudom, hogy ismerősöm-e... sztem nem. de ki tudja?


Harmadik. Ráírtam másfél év után, hogy mi a helyzet? hogy van? Erre teljesen kiakadt, hogy én miért írok neki, és egyébként is neki boldog párkapcsolata van már jó régen, és hagyjam békén. Fura volt. "OK, bocs, hogy élek" és békén hagytam. Ismerősöm.


Negyedikkel nem keressük egymást, de ha összefutunk, akkor mindig érdeklődök, hogy mi van vele. Vele én szakítottam, mert nem tudtunk beszélgetni, csak a testi kapcsolat volt nagyon kielégítő mindkettőnknek, de ez nekem kevés volt... nem csodálom, hogy a szakítás után annyit se beszélgetünk, mint előtte. Ha tudnánk beszélgetni, akkor nem szakítottam volna. Ismerősöm.


Ötödik. Nos vele két hónapja van kb vége, és azóta kétszer találkoztunk kettesben élőben beszélgetni. De neten egyáltalán nem beszélünk. Tegnap volt a születésnapja, és éjfélkor írtam neki egy sms-t, hogy Boldog huszadikat!

Visszaírt, hogy köszönöm. Ennyi.

A facebook egésznap a képembe tolta, hogy ma van a szülinapja, és még ma is jöttek az értesítések, hogy "Tegnap volt a szülinapja, de nem köszöntötted fel. Nem szeretnéd most bepótolni? " Nos... Nem.

Ő is ismerősöm.


Nos ez a szitu. Szerintem minden exszel más a kapcsolat, így nem lehet kategorizálni. Nálam is mutatja, hogy van, akivel jóban vagyok, és keressük egymást, ha nem hallottunk semmit 1-2 hónapja. Van, akiről azt se tudom, hogy facebook ismerősöm. Van, aki dühös, ha írok neki... Van, akivel fel se merül, hogy beszélgetünk, mert nem is tudunk... szóval van itt minden.


Ha egy kép tetszik, akkor pedig rákattintok, hogy tetszik, mert tetszik. Még kommentet is írok, ha éppen valami gondolatot is mellé fűznék. Nem olyat, hogy "A farkamra húználak még mindig"... pedig azért nem néznek ki rosszul.


No.. boldog karácsonyt!

2016. dec. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Egyetértek a 2. hozzászólóval abban, h nagyban függ ez attól, h milyen viszonyban váltatok el

bő 1 hónapja vagyunk külön, azóta nem beszéltünk chaten, személyesen se találkoztunk, nem váltunk el haragban, sőt nekem a mai napig nagyon hiányzik.

Azt vettem észre, h ha én lájkolok vmit amit kitesz, akk utána ő is lájolja az enyémet, mintha kötelessége lenne visszalájkolni... törölni nem akarom, mert azért tudni akarom mi van vele, hol van stb :D

a remény ott van bennem, h hátha egyszer még valahol/valahogy összesodor minket az élet...

2016. dec. 24. 17:11
 7/18 anonim ***** válasza:
Nekem az enyemet le kellett tiltanom, mert ezredjere sem ertette meg, hogy attol, hogy bekeben valtunk el, meg nem oke ram irogatni minden este azzal, hogy "mi ujsag?", es elmeselni nekem keretlenul az egesz napjat. Sajnos, nem vette eszre magatm
2016. dec. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Sajnos nem olyan közegben nőttem fel, hogy megtanultam volna, hogy kell a lányokkal beszélgetni. Így igazából soha nem is igényeltem a társalgást. Természetemből adódóan sajnos mindig is kevés dolog érdekelt így nem vagyok társasági ember, nem vagyok szövegelős.

Nem azért nem beszélgettem exemmel, mert nem szerettem őt, csak egyszerűen nem ment. Az a csendesebb fajta vagyok.

Úgy hogy szerintem ezért sem értem neki soha semmit és nem is értékelne ma már semmire.

2016. dec. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én nagyon jó barátságban vagyok az egyik exemmel. Nem haraggal váltunk el. Heti szinten beszélgetünk, nyilván felköszöntöm. Gyakran találkozunk is.


A másik exemről, hallani sem akarok semmilyen formában!!

2016. dec. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Minket igazából szétszedtek, sok embernek nem tetszett, hogy együtt vagyok a lánnyal. Mivel szerettem és tudtam, hogy elveszítem mások miatt, kezdtem bekattani és csináltam hülyeségeket, amiket nem kellett volna.

Szóval valamilyen szinten, sajnos mi haraggal váltunk el.

Nagyon csúnya vége lett a kapcsolatunknak.

Mondjuk az apja sose hagyta volna, hogy valaha is tartsa velem a kapcsolatot, bármilyen formában is...

Pedig a csaj mellett mindig és mindenben próbáltam mellette állni. Elhunyt az édesanyja, én akkor is mellette voltam. Amit nem szabadott volna pl, de együtt intéztük a temetési ügyeket is a beteg nagymamája helyett.

2016. dec. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!