Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után milyen a 'kapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után milyen a 'kapcsolatotok' az exetekkel facebookon?

Figyelt kérdés
lájkogatjátok egymás képeit/bejegyzéseit? felköszöntitek őt szülinapján? stb
2016. dec. 24. 16:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Facen? Szinte semmilyen, illetve ketten sok képem lájkolják. Mással viszont személyesen vagyunk jóban, sőt van aki nincs is facen, viszont szoktunk találkozni. De ez tényleg csak barátság, nincs semmi szex.

N

2016. dec. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
A legutolsó exemmel(2 éve vége) semmilyen.Nem vagyunk egymás ismerősei.Csúnyán váltunk el.Azóta nem tudok senkiben sem megbízni.
2016. dec. 25. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Nekem egyetlen exem van aki héba-hóba lájkolgat, meg szökő évente rámír, hogy mi újság. De vele nagyon hamar megállapodtunk abban, hogy nem illünk össze, egyikünk sem sérült szakításkor. 2 exem van, akivel nagyon rossz volt a szakítás, ők az ismerőseim maradtak, de leíratkoztam a hírfolyamukról, mert rossz volt látni bármit is velük kapcsolatban. Nem szoktunk írogatni egymásnak, nem lájkolunk semmit, pontosan azért, mert nem akarjuk hogy a másik fél többet lásson bele ebbe a dologba. A profiljukat is kerülöm.
2016. dec. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Két komoly kapcsolatom volt, az egyikkel szoktunk üzenőfalra szülinapi köszöntést írni, a másikkal semmi nincs. De mindkettő az ismerősöm, viszont kikövettem őket, ha posztolnak, nem jelenik meg, csak ha az adatlapjukra megyek.

Vannak olyan fiúk is, akikkel nem jártam, csak volt köztünk valami (vagy randi vagy csók vagy több) néha ők lájkolgatnak meg én is nekik, de azt kb észre sem veszem, mert érzelem sosem kötött hozzájuk.

2016. dec. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Olyan, mint a BMW-m

Nincs is BMW-m

2016. dec. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Mi nyáron szakítottunk, elég csúnyán, nem is tartjuk a kapcsolatot. Hazudozott és megfutamodott az első adandó alkalommal. Akkor irogatott még egy pár hétig, hogy mizu, mondtam neki, hogy ne irogasson ilyeneket, ha meg akarja próbálni rendbe hozni a dolgot, azt mondja, de nem kell ez sem, meg lajkolgatni sem, meg szülinapi sms-t küldözgetni sem, meg semmit. Elengedjük egymást és kész.


Ehhez képest lajkolgat szorgalmasan, úgy 2 hónapja kezdte, addig nem csinálta. Szülinapra, karácsonyra sms-....

Rohadtul zavar és szívesen megkérném hogy Édesanyjának küldje ezeket a lajkokat, meg üzeneteket, de nem akarom magam egy értetlen idióta miatt bosszantani és remélem ha elég sokáig nem reagálok, abbahagyja.

Én nem lájkolom az ő dolgait és az SMS-eket is meg fogom spórolni, ha alkalom lenne rá, hogy irjak... Amúgy szerintem ezt csak azért csinálja, mert így megveregetheti a saját vállát, hogy bár egy gerinctelen hazug dög, azért legalább küldött sms-t a szülinapomra, szóval annyira csak nem sz@r alak.. Én meg hányok a képmutatástól meg az ilyen látszat akcióktól.


Kérdésedre a válasz: Én nem, ő igen, de bár ne tenné.

2016. dec. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Kenzo Tenma ***** válasza:
Na most már semmilyen. Engem fel sem köszöntött egyikük sem szülinapomra, még aki fel is szokott az sem. Eddig voltam jófej. :DD
2016. dec. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Már nem tartjuk a kapcsolatot, semmilyen formában. Nem úgy váltunk el, ahogy azt szerettem volna.
2018. máj. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!