Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után feküdtetek még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után feküdtetek még le az exetekkel?

Figyelt kérdés
Szép lassan már nem érdekel, hogy szakított bnőm, viszont a szex a rohadtul, mert az nagyon jó volt, ti hogy kerültetek megint olyan helyzetbe, hogy lefeküdjetek, meg kerestétek a másikat folyamatosan? vagy csak random felhívtátok/ráírtatok?

2017. máj. 11. 15:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha érzel még bármenyit is iránta és ő szakított akkor jobb ha nem fekszel le vele mert az érzelmek újra lángra lobbannak. Rosszabb lesz később. Nekem is ez volt. Ugy beszéltük meg hogy barátok maradunk és a programokat amit terveztünk még megcsináljuk. Aztán szex lett a vége én meg még 4 hóbapot töltöttem szarabb állapotban mert akkor még a kihasználást is át kellett élnem.
2017. máj. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
6%

Exfeleségemet a szétválás után fél évvel elkezdtem kúrogatni, tartott vagy másfél hónapig, igazából ő keresett meg, újra akarta kezdeni.

Nekem viszont eszemben se volt újrakezdeni, úgyhogy végül abbamaradt ez a dolog.

2017. máj. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
fúj de undorítóak vagytok.
2017. máj. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Kidobott, valószínűleg sosem szeretett szerelemmel.

Én még próbáltam erőltetni, hogy ne hagyjon ott, ebből lett ilyen barátság extrákkal dolog. Kb 2-3 hétig, aztán teljesen vége lett. Közölte, hogy keressek másik lányt.

2017. máj. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem, utana massal fekudtem le, nem az exemmel.
2017. máj. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Engem is ejtettek, elmentem a maradék cuccomért az exhez. Viccelődőtt bókolt, közeledett, aztán mikor már nem volt rajtam ruha, mondta, hogy ne vonjak le ebből következtetéseket.


Nem tudtam mit akarhat,vagy nem akartam elhinni, megtörtént a szex és utána pocsékul éreztem magam.


Többet nem feküdtünk le. Nem gondoltam volna róla, hogy képes lenne lefektetni úgy, hogy ő dobott és tudta, hogy szeretem.


Sokkal gyorsabban ment a kiábrándulás utána, ez övön aluli ütés volt.

2017. máj. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

"fúj de undorítóak vagytok."


Már miért lennék undorító? Eszemben se volt, hogy bármiféle kapcsolatom legyen az ex-asszonnyal, örültem, hogy többet se hallok felőle, nem kell vele se beszélnem, se látnom, ha rajtam múlt volna, ez így is marad, az életben nem találkozunk és nem beszélünk többet.

Ő keresett meg engem, mert az új palija, akivel félrekavart, és aki miatt én kidobtam, otthagyta a francba fél év után, amúgy egy elfuserált kisf***szú náci huligán gyökér volt a csávó :D

Úgyhogy elkezdett nekem sírni-ríni, hogy de szar neki, menjek már el hozzá, hiányzom, mondom oké, de nem lesz köztünk semmi, persze tudtam, hogy meg fogom dugni párszor, de sose áltattam azzal, hogy bármi is lesz köztünk megint, megmondtam neki kerek-perec, hogy köztünk ennél több sose lesz. Ha ő esetleg reménykedett, hogy mégis, az legyen az ő baja.

2017. máj. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#3-as, miért is volnánk undorítóak?


1. Vegyük már alapesetnek, hogy felnőtt létedre már nem jössz olyan lánnyal össze, aki még szűz lenne, tehát már tuti volt valakivel.


2. Együtt vagy egy lánnyal, tegyük fel nem kurt félre, de szét mentek. Még utána se fekszik le senkivel, de veled igen.. ez miért is fúj?


A nő nem a tulajdonunk. Azt csinál az életével amit akar és ahogyan akarja. Senkinek nincs joga ítélkezni.


Ha esetleg le is fekszik mással, de te ezután is megtudod fektetni, akkor mi van benne? Ugyan olyan, mint ha már olyant fektetnél meg, aki volt pasival.

2017. máj. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem jó ötlet, szakítás után még 4x feküdtem le az exemmel, a szex mindig is nagyon jó volt vele. Úgy váltunk el hogy barátok maradunk az összes cuccát nem is vitte el, kb mikor taliztunk mindig szex lett a vége.

Mikor kiderült hogy más palival is össze jár akkor végleg elküldtem, persze hiányzik, ha ne legyen az a pár alkalom ami kb 2 hónap alatt történt akkor könnyebb lenne elfelejteni.

Szerintem nem érdemes mert valaki többet akar mindig vagy féltékeny..

Jobb minél előbb elfelejteni és túl lenni rajta.

2017. máj. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyszer lefekudtem az exemmel szakitas utan. A szex egyebkent nem volt vele jo soha, ugyh a szakitas utani szex csak megerositett abban, h jol dontottem, h szakitottam.
2017. máj. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!