Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kinek milyen traumákat okozott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen traumákat okozott egy mérgező,nàrcisztikus kapcsolat?

Figyelt kérdés
Olyanok véleményére vagyok kíváncsi akik benne voltak,sikerült ki lépniük de megmaradtak a traumáik és hogy mik voltak azok félelmek,bizonyos helyzetekben hogyan reagáltak,mi vàltozott bennük a kapcsolat alatt és hogyan sikerült feldolgozni öket.Kinek mi segített

aug. 28. 10:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Az összeset. Most épülök fel belőle....
aug. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Hogy indultál el? Mi segít ?
aug. 28. 10:24
 3/27 A kérdező kommentje:
Lassan 3 honapja hogy ki léptem de borzasztóan jelen van még mindig az életemben az ott szerzett seb Néha jobb néha nagyon rosszul vagyok feljönnek a dolgok nagyon rosszul reagálok sok helyzetbe és nem tudom hogyan gyogyuljak
aug. 28. 10:27
 4/27 A kérdező kommentje:
7 évig voltunk együtt
aug. 28. 10:28
 5/27 anonim ***** válasza:
87%

7 évig voltam megalázó kapcsolatban. Kiléptem belőle (jött egy új férfi az életemben, amúgy magamtól soha nem tudtam volna elengedni), és utólag látom, hogy az önbizalmamat mennyire lerombolta. Utána ha egy férfi is szépen beszélt velem levett a lábamról, mert egyszerűen nem hittem el, hogy velem így is lehet beszélni.


Utána jött a fekete leves, egy ilyen szép beszédű udvarias férfi talált meg, aki nem csak hogy megcsalt, de egész kapcsolat alatt viszonya volt. És amikor kiderült, akkor a másikat választotta. Na ebből a traumából nem tudom hogy fogok kilépni, jelenleg minden férfit hazugnak látok, nem tartom magam nőnek, ez most olyan mélyre vitt, hogy valószínűleg pszichológushoz fogok fordulni.

aug. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Durva nálam is detto 7 évig voltunk együtt közben valaki felnyitotta a szememet (férfi) valoszinüleg énsem tudtam volna ott hagyni ha nem ismerem meg jelenleg együtt vagyunk és habár végig kisérte segitett nem tudok hinni neki sem teljesen ugy vagyok vele hogy tul szep hogy igaz legyen

nem tudok figyelni ra ugy ahogyan kell es felek hogy ra fog menni ez koztunk ezek miatt a dolgok miatt ha jo szandekkal mond valamit tamadasnak veszem,minden kisebb vitanal ugy erzem hogy szakitani akar pokoli erzes sokszor

aug. 28. 10:37
 7/27 anonim ***** válasza:

Egy jó szexért én is bárki szemét felnyitom :)


Vicceltem.


"Utána ha egy férfi is szépen beszélt velem levett a lábamról".


Itt csúszhatott valami félre..

aug. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Én 5 éve vagyok túl rajta. Már nem nyomaszt, nem gondolok rá a mindennapokban, de sajnos hagyott nyomott bennem nagyon mélyen és ez az, amit nem tudok neki megbocsátani.

Régen egy jókedvű, kissé naiv lány voltam, aki hitt a szerelemben, a nagy őben, hogy egymásnak/ egymásért mindent.

Azóta nem tudok egy férfinek sem megnyílni, bízni benne. Nagyon gyanakvó vagyok, keresem a redflaget, bemagyarázom oda is, ahol nincs.

Érzelmileg távolságtartó vagyok, nem engedem magamnak, hogy beleéljem magam, hogy igazán beleadjak mindent. Nem is nagyon van kedvem ismerkedni.

Elvette tőlem azt, aki voltam, amilyen voltam, ahogy éltem. Ez rosszabb mintha vert volna.

De nálunk nagyon durva storyk voltak, a végén az életemre tört, rendőrségi ügy lett belőle.

aug. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Hat le vette mert szepen viselkedett beszelt vele holott o nem ehez volt szokva hanem ahogy hogy semmire nem jo hogy ilyen meg olyan hogy senkinek nem kell csak szexre legalabbis nalam ilyenek es ehez hasonloak voltak vagy az hogy oruljek hogy szoba alt velem mert bolond vagyok es mindenki latja hogy nincs rendben a mentalis egeszsegem
aug. 28. 10:54
 10/27 A kérdező kommentje:
8 as az utana valo elso kapcsolatod milyen volt ? Soha nem emelt rad kezet?
aug. 28. 10:55
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!