Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítani akarok, de nem lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani akarok, de nem lesz esélyem összejönni mással?

Figyelt kérdés

Mit tegyek?

Jóbaráti a kapcsolatunk.. elmúltunk, már csak egymás mellett élünk. De tudnánk családot alapítani, és tudom, hogy ő lenne a legjobb anyja a gyerekeimnek. Meg persze próbálkozunk... randik, nyaralgatások, közös progik. De már nem olyan, és nincs változás, és zavar, meg fáj,meg nem akarom elhinni, és próbálom, és nem tudom...


Viszont nyilván amúgy meg egy igazi kapcsolatot akarok, ahol van szenvedély is, ahol motivál a kapcsolat, ahol folyamatosan fejlődünk egymás mellett, aktív, jobb életért dolgozunk, és nem csak úgy vagyunk.


Csak ilyen meg nem lesz(?). Az elmúlt ~5 évben kb nem beszéltem egy nővel sem, nem kaptam egy pillantást, se egy flört. Meg persze előtte is extrém mód ki kellett lépnem a komfortzónámból, hogy ismerkedjek, és hát ez nem is élvezetes. Attól tartok nem tudnék találni még egy ilyen kihűlt kapcsolatot se, nemhogy egy partnert, akivel esetleg még jobban is összeillünk.


Hogyan kell így dönteni? Mi a menete ennek? Frusztráló ez a helyzet a párommal, de én szingliként kikészülnék az elutasításoktól és a semmibe nézésektől


júl. 27. 01:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
A mostani nőd valahogy csak összejött, nem?? Na, úgy szedd fel a következőt is!
júl. 27. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nem érzed jól magad ebben a kapcsolatban, akkor ne folytasd. Ha jön a gyerek, akkor megcibálja a legjobb kapcsolatot is, mert sok lemondással jár és megváltoznak a prioritások. Nem lehet kínozni magad évtizedekig egy rossz kapcsolatban. Mi lesz, ha két gyerek után lépsz ki, mert annyira nem bírod? Ha szenvedélyre vágysz, akkor netes társkeredőn ismerkedj és randizz.
júl. 27. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha tisztességes lennél ezt vele beszélnéd és nem idegeneket kérdeznél a teljesen önző nézőpontodból, hogy jaj veled mi lesz ha szakítasz!
júl. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%

Egy tömény nyavalygás és kedvetlenség a mondataid sora. Ahogy olvasom, neked kb a párkapcsolathoz alapjáraton semmi kedved nincs.

Szakítani gyáva vagy, ismerkedni szintúgy gyáva vagy, mert félsz az elutasításoktól.

júl. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%

Ilyen kapcsolatba ne vállaljatok gyereket.

A másik felet is tisztelned kell annyira, hogy ha már nem szereted, nem maradsz vele.

júl. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mit szól ehhez a párod? Ő mit mond, maradj vele így is, vagy inkább keress mást?
júl. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Maradjak vele, azt mondja. Nyilván a két félen múlik, de egyikőnk sem lép.
júl. 27. 09:45
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lezárni akkor ezt, ha esetleg becsúszik egy gyerek, akkor már sokkal nehezebb lesz. Ennek úgysem lesz így boldog jövője.
júl. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez halott ügy bocsi.A párodat sem értem,hogy ezek után még veled akar maradni.Ahogy jön egy számodra ideálisabb,akkor le fogsz lépni,ennek ellenére ő veled akar maradni,te meg egy puha kis izé vagy,mert nem tudsz dönteni és inkább benne vagy egy átlagosnál is átlagosabb kapcsolatban,mert mi lesz,ha nem találsz magadnak mást.Hát gratulálok! Összeilletek amúgy,de nem azért mert olyan szuper páros vagytok,hanem mert mind ketten gyávák vagytok,te azért amiért nem lépsz,annak ellenére,hogy tudod nem jó neked,a párod meg azért ,mert ennek ellenére nem b@szott még ki és inkább könyörög,hogy maradj.Én meg azért könyörgöm,hogy ne vállaljatok gyereket,mert ha ezt a besz@riságot látja tőletek,akkor keserű élete lesz☹️
júl. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Gondolom a párja nem tud arról az aprócska részletről, hogy a kérdező legnagyobb problémája, hogy fél, hogy nem talál majd másik nőt.
júl. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!