Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha jelzem egy férfinak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jelzem egy férfinak, hogy vonzónak tartom, de nem akarok vele összejönni, akkor hülyítem?

Figyelt kérdés

Vagy lehet ezt valahogy játékosan tudatni vele, csak szimplán, hogy jól essen neki?

Tehát egy pasi ezeket a jelzéseket nagyon komolyan veszi, vagy el tudjuk ezzel csak szórakoztatni egymást?


2023. nov. 24. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Nekem fura, hogy összejönni nem akarsz vele, de vonzó... Most akkor mi van? Szerintem húzod vele az agyát, nem fair.
2023. nov. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem ez az egész attól is függ, mennyire vannak letisztázva a köztetek lévő viszonyok. Mert ha bíztatásnak és jelnek veszi, aztán rádhajt és úgy koppan, az baromi kellemetlen mindkettőtöknek, de neki főleg. Rendesen egóromboló tud lenni a férfiaknak az ilyen, és ha átverésnek, agyhúzásnak értékeli az eléggé át tudja fordítani az eddigi ismerettségeteket is nem túl pozitív irányokba.

Ellenben ha tisztázott szerepek és kellően laza is mindkettő fél, akkor igenis lehet jó. Oda vissza dicséretek vagy akár játékos flört (tudva hogy egyfajta sport és nincs valós tétje) az szerintem jól tud esni mindkettő nemnek. Van egyfajta megerősítő hatása is.

Tehát a helyzet függvényében kell mérlegelned, ismerve a másik felet, és főleg tudva hogy mennyire is érthető épp félre az, ami épp köztetek van.

2023. nov. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egész konkrétan mit szeretnél ettől a férfitól? Első hozzászólónál a pont!
2023. nov. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne szórakozzál.
2023. nov. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én nem tennék ilyet egy férfival, akivel nem szeretnék ismerkedni, akivel eleve nem tudnék kapcsolatot elképzelni bármilyen okból.


Nem érezném tisztességesnek, hogy olyan jeleket adjak, hogy vonzónak tartom, szívesen venném a közeledését, aztán ha ő erre lép, akkor meg majd visszatáncolnék.


Nem játszanék más érzéseivel, ahogy fordítva sem szeretném.

2023. nov. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha gondot akarsz magadnak, akkor tedd meg, de nem érdemes, mert nem jó vége lesz. Kell a távolságtartás, ha ez a szitu. Csak légy vele normális.
2023. nov. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna az ilyesmi, örülnék, hogy vonzónak tartasz, tudomásul venném, hogy nem ararsz semmit. Nekem is van olyan nő aki nagyon jól néz ki, de nem akarok tőle semmit
2023. nov. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek, kérdező?
júl. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8, semmi 😀

Ő elég távolságtartó, pedig látom rajta, hogy tetszem neki. Csak szerintem tudja, hogy nem lehet semmi. Én végülis direkt nem is adtam semmi biztató jelet, csak belelazultam a dologba, probálok természetesen viselkedni a szituációban. Most már úgy látom ő is ezt teszi, csak néha tűnik még úgy, hogy tetszem neki. Részemről leüllepedett, de egy kedves ember számomra továbbra is és ezt már úgy érzem akár el is tudnám neki úgy mondani, ha épp úgy hozná a helyzet, hogy semmi félrevezető ne legyen benne.

júl. 28. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!