Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek probléma ha csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek probléma ha csak magyar anyanyelvűvel akarok összejönni? Túl nagy elvárás külföldön?

Figyelt kérdés

Külföldön élek. Nemrég lett vége a kapcsolatomnak azzal, akivel kiköltöztem 4 éve. Én itt maradtam. Kezdem késznek érezni magam arra, hogy nyissak mások felé, de hiába beszélem az országunk nyelvét és mellé az angolt is folyékonyan, zavarna ha a páromhoz nem szólhatnék az anyanyelvemen, az ha itthon nem magyart hallanék. Olyan nagy baj ez? Tudom, hogy megszokja az ember idővel külföldivel jön össze, de szerintem sokkal jobb úgy szólni a másikhoz, hogy az az anyanyelveteken történik. Ez csak személyes vélemény.

Beléptem Facen egy helyi, magyar társkeresős csoportba, eddig egy találkozóm volt, de úgy tűnik, hogy nem olyan könnyű keresgélni.

Valaki talált ilyen helyeken párt? Hogyan ismerkedhetnék még magyarokkal? Nincs olyan sok barátom itt kint, és ők sem magyarok.

27/nő


2022. okt. 13. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Mindenki azzal jön össze, akivel akar.

Én például eldöntöttem, hogy külföldi nőt szeretnék majd feleségül venni.

Ha te magyar anyanyelvű pasit szeretnél, akkor keress egy olyat.

2022. okt. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
*Mármint külföldi, idegen nyelven beszélő nőt szeretnék. #1 voltam.
2022. okt. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem probléma csak szűkíted a merítést.
2022. okt. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak nem mindegy, melyik országban élsz. Pl.: Ausztriában nagyobb az esélyed, mint Peruban.
2022. okt. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mit értesz probléma alatt.

Erkölcsi értelemben nyilván nem gond, emiatt senki sem fog elítélni. A szűk merítés, a saját esélyeidnek radikális csökkentése viszont értelemszerűen probléma.

2022. okt. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Hogyan ismerkedhetnék még magyarokkal?"

Követségi és kulturális rendezvények, turisták által látogatott helyek, koncertek stb.

2022. okt. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem Ausztria, de élnek azért itt magyarok.
2022. okt. 13. 15:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Megtaláltad a párod, kérdező?
júl. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!