Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan párkapcsolata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan párkapcsolata vkinek, amiben a szünet segített? És szünet alatt beszéltek/találkoztak?

Figyelt kérdés

2022. szept. 10. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Ilyen egészen egyszerűen nem létezik.

Ezt tessék megérteni, és elfogadni.

2022. szept. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
A szünet nem megoldás. Amilyen problémákat nem tudtok együtt megoldani, azt külön-külön még inkább nem fog sikerülni. Ez csak időhúzás szakítás előtt!
2022. szept. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
A szünet segített lezárni a kapcsolatot és beszéltünk is közben...
2022. szept. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

A szünet nekem abban segitett hogy meglattam azt, hogy nem is hianyzom neki, örömmel össze vissza nőzik, nem sírdogál otthon, úgy nem is kellek neki, simán elvan nélkülem.

Míg én meg vergődtem aggodtam nekem ő hiányzott.


Aztan kibekulés a kislelkem miatt, de kerestem mást és otthagytam.

2022. szept. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Rájöttem, hogy van élet nélküle, és mennyi mindenben korlátozott. Pár nappal később nem is hiányzott.

Ő rájött, hogy hiába futkos a nők után, annyira mégse egyszerű mást találni. Nem ő a szűzlányok titkos álma, hiába hitte. Mikor jött volna vissza, már én mondtam azt, hogy igaza volt, jobb nekünk külön.

Két hét, ez alatt nem beszéltünk.

2022. szept. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

Én vagyok a kivétel. 5 év után fél év szünet (szakítás), majd 2 évre rá házasság. Ennek most 20 éve. A házasság még tart.

Vagy nem ilyen szünetre gondoltál?

2022. szept. 11. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, rájöttem, hogy nem is értem, mit akarok tőle, és szakítottunk - mármint én vele, mert ő még akkor is szünetet kért, hogy gondolkodjon. :D
2022. szept. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!