Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért lett “ilyen” a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett “ilyen” a barátnőm szakítás után?

Figyelt kérdés

Konkrétan k**vás / r**ancos ahogy tetszik. Kelleti magát, szexuális kiírások, olyan képek amitől normális pali nem akarna komoly kapcsolatot tőle… Konkrétan minden képe/tiktok videó/poszt amit likeol szinte csak szexuális utalásos. Már pár hónapja hogy szakítottunk és akkor kezdte és még mindig tart, akkor azthittem majd elmúlik. Mindezt úgy, hogy ha sokminden működésképtelen is volt köztünk na a szex az nem volt az, az rohadtul ott volt. Őt magát tapasztalatlanabbnak neveztem volna, több mindenbe bevezettem, velem csinálta előszőr, elég perverzek voltunk, mindenhol is csináltuk, a kémia megvolt köztünk, sokszor le se lehetett vakarni rólam. Szomszédok egy életre megutáltak. Nekem ez nagyon fontos volt, hogy a másiknak minél jobb legyen, és vele is ez volt. Nem miattam szakítottunk, vagyis tudom én rontottam el sokmindent, ő dobott ki engem, de szerettem ezért nyilván mindent megtettem érte az ágyban is. Talán csak egy valakivel volt ilyen intenzív a szexuális életem, rajta kívül, de ez tényleg működött, konkrétan még szakítás “közben” is szexelni akart, vagyis szexeltünk is, nyilván azt ott nem értettem.


Most mégsem értem miert tesz úgy mint aki valami cölibátusban élt mellettem, vagy kiszabadult valami 10 éves szex mentes kapcsolatból. Rakosgatja fel a durvábbnál durvább képeket. Teljesen r**ancos lett… Egyébként nem volt ilyen mikor megismertem, nem azt mondom, hogy visszafogott volt, de semmi extra. Normális, aranyos, kedves lány. Most meg a képek amiket megoszt, hát inkább töröltem mindenhonnan mert megszakadt a szívem, hogy lett ez belőle. Az ismerősöket néha kérdem, állítólag komoly kapcsolatot akar és a nagy szerelmet várja… (aki pár hónapja vajon ki volt még… én).

Vagy ez valakinek szól, valakit így akar meghódítani, vagy csak validálás? Vagy most nőtt akkorára az önbizalma, hogy kimeri rakni régebben nem? Én nem értem de ti segítsetek ki. Nyilván iszonyú szarul esik, hogy így viselkedik akit szerettem. Csak nem értem az okát… Én ha ilyen lett volna biztosan nem vettem volna komolyan. A nőket kérdezem inkább, hogy ez miért lehet? Nagyon kivagyok ezen. Nyilván mindenkinek joga van azt kirakni amit akar, nálam ez nagyon nem fér bele, én csak az okokat nem értem.


2023. szept. 20. 20:37
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Besz'rok hogy ez is az én hibám konkrétan... Érdekes eddig mindenki megnyílt nekem de biztos én vagyok a rossz
2023. szept. 23. 15:28
 32/33 anonim ***** válasza:
64%
30, ne idealizaljuk mar ennyire a noi nemet es ne infantilizáljuk.. koztunk is vannak nyomik, parkanyok, erzelmileg eretlen es kimondottan selejtes peldanyok. A gyerekszerepbe kenyszerites meg egyenesem karos, nem kell levenni egy komplett nemrol a felelosseget.
2023. szept. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Itt az egyetlen, aki idealizál, az a kérdező, mégpedig saját magát. Pedig már ezekből a hozzászólásaiból is süt, hogy képtelen tükörbe nézni, elfogadni más véleményét, rossz színben próbálja feltűntetni az exét, csak mert szakított, nyomoz utána, pedig már régen semmi köze hozzá.
2023. szept. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!