Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért lett “ilyen” a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett “ilyen” a barátnőm szakítás után?

Figyelt kérdés

Konkrétan k**vás / r**ancos ahogy tetszik. Kelleti magát, szexuális kiírások, olyan képek amitől normális pali nem akarna komoly kapcsolatot tőle… Konkrétan minden képe/tiktok videó/poszt amit likeol szinte csak szexuális utalásos. Már pár hónapja hogy szakítottunk és akkor kezdte és még mindig tart, akkor azthittem majd elmúlik. Mindezt úgy, hogy ha sokminden működésképtelen is volt köztünk na a szex az nem volt az, az rohadtul ott volt. Őt magát tapasztalatlanabbnak neveztem volna, több mindenbe bevezettem, velem csinálta előszőr, elég perverzek voltunk, mindenhol is csináltuk, a kémia megvolt köztünk, sokszor le se lehetett vakarni rólam. Szomszédok egy életre megutáltak. Nekem ez nagyon fontos volt, hogy a másiknak minél jobb legyen, és vele is ez volt. Nem miattam szakítottunk, vagyis tudom én rontottam el sokmindent, ő dobott ki engem, de szerettem ezért nyilván mindent megtettem érte az ágyban is. Talán csak egy valakivel volt ilyen intenzív a szexuális életem, rajta kívül, de ez tényleg működött, konkrétan még szakítás “közben” is szexelni akart, vagyis szexeltünk is, nyilván azt ott nem értettem.


Most mégsem értem miert tesz úgy mint aki valami cölibátusban élt mellettem, vagy kiszabadult valami 10 éves szex mentes kapcsolatból. Rakosgatja fel a durvábbnál durvább képeket. Teljesen r**ancos lett… Egyébként nem volt ilyen mikor megismertem, nem azt mondom, hogy visszafogott volt, de semmi extra. Normális, aranyos, kedves lány. Most meg a képek amiket megoszt, hát inkább töröltem mindenhonnan mert megszakadt a szívem, hogy lett ez belőle. Az ismerősöket néha kérdem, állítólag komoly kapcsolatot akar és a nagy szerelmet várja… (aki pár hónapja vajon ki volt még… én).

Vagy ez valakinek szól, valakit így akar meghódítani, vagy csak validálás? Vagy most nőtt akkorára az önbizalma, hogy kimeri rakni régebben nem? Én nem értem de ti segítsetek ki. Nyilván iszonyú szarul esik, hogy így viselkedik akit szerettem. Csak nem értem az okát… Én ha ilyen lett volna biztosan nem vettem volna komolyan. A nőket kérdezem inkább, hogy ez miért lehet? Nagyon kivagyok ezen. Nyilván mindenkinek joga van azt kirakni amit akar, nálam ez nagyon nem fér bele, én csak az okokat nem értem.


2023. szept. 20. 20:37
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Nekem is van olyan exem akivel nagyon jó barátok vagyunk a mai napig. Itt nem erről van szó, ez egyrészt rövidebb kapcsolat volt másrészt vele képtelen lennék, vagy párkapcsolat vagy semmi, még talán az összejárás is csak egy darabig menne, de ha megtudnám hogy mással is beszél már nem menne.
2023. szept. 20. 21:14
 12/33 A kérdező kommentje:
Hát nagyon önbizalomhiányos volt. Ezért is segítettem neki mindig, bíztattam de nem a k**válkodásra gondoltam ezalatt. Inkább munka, tanulás, hogy elérheti a céljait, ne legyen kishitű. Ezért nem is bántottam soha, szerintem nagyon hazavágta az előző kapcsolata, ott sérülhetett meg. Inkább érzékeny lány volt mindig is nem egy ilyen lelketlen ri**anc, amilyennek most mutatja magát. Aztán ki tudja. Azt viszont nem akarnám, hogy baja essen, vagy nagyon rossz irányba menjen. Nagyon nem tetszik ez nekem. Ha lenne még közöm hozzá nagyon helyreraknám.
2023. szept. 20. 21:18
 13/33 anonim ***** válasza:
50%
Csak hevenyészve futottam át a méregzsák kérdező szövegeit és nekem az jött le belőle hogy csak kitalálta mindezt incike, hogy egy kellemet nőgyűlölködhessen.
2023. szept. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
24%
Mert most ehhez van kedve.Ki éli magát.Mért ne akarhatna komoly kapcsolatot?Felszabadult,jó kedvű.Nekem is vannak mások szerint ribis kepeim,szent se voltam,mégis kaphatnék komoly kapcsolatra is pasit,ha nem lenne párom.Te még szereted,azért esik rosszul.
2023. szept. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
0%

Jó éjt!

(ui.: azért ne rugasd ki magad, tudom azt mondtam, hogy az egyenruha nem számít, de azért ha jobban bele gondolunk, én is jobban mutatnék tallárban:D)

2023. szept. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
32%

"Helyreraknám" --> a bántalmazó nárci exem is ezt a kifejezést használta sokszor, ezalatt pofont értett. Nem r.banckodtam, ennél sokkal kevesebbért is kaptam.


Biztos, hogy van valami nagy gáz veled, csak nem mondod/Nem tudsz róla.

2023. szept. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
48%
Miért nem lehet valaki szabados és jó ember? Teljesen más a kettő, nincs benne ellentmondás.
2023. szept. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
15%

Páran itt elképedtek a bicskanyitogató kezdeti válaszokon látom. Igazából ez most nem a magyar jelenség hanem a mostanra ennyire elfajult femináci jelenség. És nem véletlen próbálnak ezek ennyire "lecsicskítani" az exedről, kedves kérdező. Hogy ne nézzed, meg semmi közöd hozzá, meg a többi agresszív szövegelés. Minél kevésbé válnak ezek a dolgok nyilvánvalóvá és köztudottá, annál jobban és erősebben lehet ezt az egészet megtenni a többségi férfi társadalommal. Sok esetben az elsőre értelmetlennek ható lepontozások is pontosan erről szólnak a felnőtt párkapcsolatok témakörben. Érvényteleníteni a kicsit is lényeglátó válaszokat. És többnyire az összes férfi választ lepontozzák ezek, ha tehetik, pusztán csak azért mert férfi szempontot képvisel. Azt kell megérteni, hogy van ezen az alfórumon mostanra vagy 10-15 femináci / femcel hardcore férfigyűlölő, most is idetalált belőlük pár. Ezek általában próbálják szétugrasztani a párokat a kérdésekben is, a legapróbb dolgokért is azt javasolják a nőnek hogy dobja ki a párját. Ezen kívül a teljesen jogos férfi kérdésekbe is odaeszi őket a fene, gúnyolódnak, kiforgatnak mindent, szídalmazzák az embereket. Van amikor eljesen megpróbálják ellehetetleníti a normális beszélgetést, főleg ha számukra kellemetlen és érzékeny témáról lenne szó. Ez itt rendszerszinten történik, igazából a jelenség része ez is. Róluk ennyit, beszélnék most arról amiről a kérdésed szól. Bár kicsit összefügg a kettő.

Az én meglátásom az, hogy rengeteg kapcsolat esik el manapság. Általában túl későn derül ki, de az ex barátnői közé mostanra mindig befészkeli magát 1-1 örök szingli, örök r!banckodó nőnemű. Van hogy több is. És folyamatosan ülteti a bogarat a fülébe, neked több kell, neked jobb jár, minden lépésért a férfit fikázza, próbálja a többi nőt is belehúzni ebbe a menj nyugodtan szexelj mindenkivel megteheted, meg bulizz igyál legyél szabad vonalba. Ráadásként ez a propaganda agresszívan terjed egyéb médiákból is, ami hatással van a többi nőre is, így vagy úgy. Sorozatok, közösségi oldalak, stb. Szerintem pontosan ez történt a barátnőddel is végül. A szakítás se volt véletlen, és az se hogy mostanra ennyire kifordult magából, szóval amivé vált. Elhiszem rossz látni, nekem is a szívem szakadna meg... De sajnos ezek a dolgok nem csak úgy történnek, ez az egész egy folyamat része. És ha elkezdesz innentől nyitott szemmel járni, pl a kommentem 1. bekezdésében taglalt személyekre odafigyelni, az egész fórumos tevékenységeikre, akkor szép lassan neked is összeáll majd a kép. Sajnos ez ilyen. És egyre kevesebb a normális nő, akit nem ér el ilyen vagy olyan formában ez az agresszívan terjedő, káros elmebaj.

2023. szept. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
11%

Szokás szerint a leszbikus feministák trollkodják szét a kérdést, jelentgetik, pontozgatják...

Mert ugye kis egoistáknak még mindig az a természetes, amikor egyik nő nyalja a másikat.

2023. szept. 21. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
72%
Vagy szétcsúszott a szakítás után, es is adja ki, vagy mindig is ilyen volt es mosg engedte szabadjára. En a helyedben lehet, hogy beszélnék vele errol, hogy ennek nem lesz jo vége, es igy sosem fog normalis ferfit talalni es sajat magat is csak egy arucikke alacsonyitja le. Teljesen ertheto, hogy foglalkoztat, egyszer egy par voltatok. 30/N
2023. szept. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!