Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért lett “ilyen” a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett “ilyen” a barátnőm szakítás után?

Figyelt kérdés

Konkrétan k**vás / r**ancos ahogy tetszik. Kelleti magát, szexuális kiírások, olyan képek amitől normális pali nem akarna komoly kapcsolatot tőle… Konkrétan minden képe/tiktok videó/poszt amit likeol szinte csak szexuális utalásos. Már pár hónapja hogy szakítottunk és akkor kezdte és még mindig tart, akkor azthittem majd elmúlik. Mindezt úgy, hogy ha sokminden működésképtelen is volt köztünk na a szex az nem volt az, az rohadtul ott volt. Őt magát tapasztalatlanabbnak neveztem volna, több mindenbe bevezettem, velem csinálta előszőr, elég perverzek voltunk, mindenhol is csináltuk, a kémia megvolt köztünk, sokszor le se lehetett vakarni rólam. Szomszédok egy életre megutáltak. Nekem ez nagyon fontos volt, hogy a másiknak minél jobb legyen, és vele is ez volt. Nem miattam szakítottunk, vagyis tudom én rontottam el sokmindent, ő dobott ki engem, de szerettem ezért nyilván mindent megtettem érte az ágyban is. Talán csak egy valakivel volt ilyen intenzív a szexuális életem, rajta kívül, de ez tényleg működött, konkrétan még szakítás “közben” is szexelni akart, vagyis szexeltünk is, nyilván azt ott nem értettem.


Most mégsem értem miert tesz úgy mint aki valami cölibátusban élt mellettem, vagy kiszabadult valami 10 éves szex mentes kapcsolatból. Rakosgatja fel a durvábbnál durvább képeket. Teljesen r**ancos lett… Egyébként nem volt ilyen mikor megismertem, nem azt mondom, hogy visszafogott volt, de semmi extra. Normális, aranyos, kedves lány. Most meg a képek amiket megoszt, hát inkább töröltem mindenhonnan mert megszakadt a szívem, hogy lett ez belőle. Az ismerősöket néha kérdem, állítólag komoly kapcsolatot akar és a nagy szerelmet várja… (aki pár hónapja vajon ki volt még… én).

Vagy ez valakinek szól, valakit így akar meghódítani, vagy csak validálás? Vagy most nőtt akkorára az önbizalma, hogy kimeri rakni régebben nem? Én nem értem de ti segítsetek ki. Nyilván iszonyú szarul esik, hogy így viselkedik akit szerettem. Csak nem értem az okát… Én ha ilyen lett volna biztosan nem vettem volna komolyan. A nőket kérdezem inkább, hogy ez miért lehet? Nagyon kivagyok ezen. Nyilván mindenkinek joga van azt kirakni amit akar, nálam ez nagyon nem fér bele, én csak az okokat nem értem.


2023. szept. 20. 20:37
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
6%

Szimplán most akarja kiélni magát és az egóját is növelni akarja. Valószínűleg belső tartalom nem igazán van benne, szóval ezzel tud érvényesülni.

Nekem is volt hasonló exem. Kb. fél-1 év múlva meg sírva hívott fel, hogy mennyire szétcsúszott és milyen rossz az élete.

2023. szept. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
72%
Miért követed? Hogy mit csinál, az ő dolga. Szerintem ne nézegesd, töröld, kövesd ki stb, nem fáj a fejed.
2023. szept. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
73%
Azért, mert szingli, de semmi közöd hozzá már, ugye? Na akkor ne foglalkozz vele. Keress nem kurv*s lányt magadnak ha túl lépsz rajta azt jól van.
2023. szept. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
88%

Az, hogy neked mi fér bele, a te dolgod.


Egyrészt, ha le akarja járatni magát, tegye, miért érdekel?


Másrészt ő az exed, semmi közös nincs ahhoz, hogy mit csinál.


Lehet pont amiatt dobott, mert kontrolláltad, és most túlkompenzál.

2023. szept. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
22%

Talán már nincs kedve tovább komplett idiótát csinálni magából, ami ráadásul már erősen túlmutat a normális viselkedésen

Ez az egész számára már teljesen abnormális és már egyáltalán nem vicces, különösen néhány megnyilvánulás, ami nem ismeri a határokat, bár önmagán is csodálkozik, hogy eddig belement, az valóban nem volt jó ötlet.

Úgyhogy befejezi, de gondolta mégse szó nélkül lép ki erről a felületről, mert azért aranyos volt bohóckodni, de ez innentől fogva már inkább csak morbid.

További jó kommentelést kíván, bár régen erre a naplóírás szolgált, az sokkal jobban segített, mivel jobban elfárasztotta a testet, utána tudott pihenni az író.

Így meg csak még jobban kikészülnek naz idegei, ami miatt bármilyen jó gyógyszert is adnak neki, de teljesen kiszámíthatatlan lehet.

Szóval csak az marad, hogy jó éjt, de tényleg nem jön erre az oldalra többet, nem haragból, hanem mert nem normális dolog.

2023. szept. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Nem belém kötni kéne, hanem a kérdésre válaszolni. Írtam hogy mindenki azt tesz ki amit akar. Ha nem megy nem kell írni. Én aztán nem kontrolláltam, mehetett ahova akart, azt vett fel amit akart, nekem nem volt ilyen önbizalom problémám. Az exéről sírta el inkább nekem hogy nem engedte el még a szülinapján se sehova bulizni a barátnőivel. De nem vele szakított hanem velem.
2023. szept. 20. 20:54
 7/33 anonim ***** válasza:
68%
De hát nem mindegy neked, hiszen itt sírsz miatta! És még mi nem értjük a lényeget 😂😂🤡
2023. szept. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

“Valószínűleg belső tartalom nem igazán van benne, szóval ezzel tud érvényesülni” Lehetne benne, de ő inkább beáll a sorba és a s**ggét rakja ki. Nyilván ez könnyebb. Legalábbis rövid távon.


És nyilván az exem, szerettem, most sem közömbös végülis csak ennyi közöm van hozzá, talán foglakozhat az ember a volt szerelmével, nem tudtam hogy tilos. Nem neki mondom ezeket, hiszen azóta sem beszéltünk.

2023. szept. 20. 20:58
 9/33 anonim ***** válasza:
28%

Hú... A kérdező feltett egy kérdést. A válaszolók többsége képtelen volt erre válaszolni. (Most ne menjünk bele abba, hogy az átlag magyar állampolgárnak milyen szintű szövegértelmezési problémái vannak...)


Miért ne érdekelhetné a kérdezőt? Szimplán nem mindenki egy érzelmi moha. Sokan kíváncsiak arra, hogy akivel évekig együtt voltak, miért van így vagy úgy. Az érzelmileg érettebb embereknél alap, hogy van valamilyen szintű kötődés még. Nem szerelem, egyszerűen törődés.

Én is foglalkoztam több exemmel is. Van, akit kb. bármikor felhívhatok és segít. Nem beszélünk különösebben, de nagyjából ott vagyunk egymásnak néhány dolgot elintézni. Van, akinek segített, hogy kibeszélhette magát és volt, akitől én is megkaptam ezt. Meg van egy exem, akivel kb. a legjobb barátok is lettünk szakítás után.

Dehát, na. Az átlag magyarnak szimplán az kell, hogy tojja le a másikat és gyűlölködjön. Ne foglalkozz ezekkel kérdező.

2023. szept. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem egyszerűen csak kitombolja magát, önbizalmat növeszt, élvezi a szabadságot, figyelmet. Végülis szingli.
2023. szept. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!