Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért lett “ilyen” a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett “ilyen” a barátnőm szakítás után?

Figyelt kérdés

Konkrétan k**vás / r**ancos ahogy tetszik. Kelleti magát, szexuális kiírások, olyan képek amitől normális pali nem akarna komoly kapcsolatot tőle… Konkrétan minden képe/tiktok videó/poszt amit likeol szinte csak szexuális utalásos. Már pár hónapja hogy szakítottunk és akkor kezdte és még mindig tart, akkor azthittem majd elmúlik. Mindezt úgy, hogy ha sokminden működésképtelen is volt köztünk na a szex az nem volt az, az rohadtul ott volt. Őt magát tapasztalatlanabbnak neveztem volna, több mindenbe bevezettem, velem csinálta előszőr, elég perverzek voltunk, mindenhol is csináltuk, a kémia megvolt köztünk, sokszor le se lehetett vakarni rólam. Szomszédok egy életre megutáltak. Nekem ez nagyon fontos volt, hogy a másiknak minél jobb legyen, és vele is ez volt. Nem miattam szakítottunk, vagyis tudom én rontottam el sokmindent, ő dobott ki engem, de szerettem ezért nyilván mindent megtettem érte az ágyban is. Talán csak egy valakivel volt ilyen intenzív a szexuális életem, rajta kívül, de ez tényleg működött, konkrétan még szakítás “közben” is szexelni akart, vagyis szexeltünk is, nyilván azt ott nem értettem.


Most mégsem értem miert tesz úgy mint aki valami cölibátusban élt mellettem, vagy kiszabadult valami 10 éves szex mentes kapcsolatból. Rakosgatja fel a durvábbnál durvább képeket. Teljesen r**ancos lett… Egyébként nem volt ilyen mikor megismertem, nem azt mondom, hogy visszafogott volt, de semmi extra. Normális, aranyos, kedves lány. Most meg a képek amiket megoszt, hát inkább töröltem mindenhonnan mert megszakadt a szívem, hogy lett ez belőle. Az ismerősöket néha kérdem, állítólag komoly kapcsolatot akar és a nagy szerelmet várja… (aki pár hónapja vajon ki volt még… én).

Vagy ez valakinek szól, valakit így akar meghódítani, vagy csak validálás? Vagy most nőtt akkorára az önbizalma, hogy kimeri rakni régebben nem? Én nem értem de ti segítsetek ki. Nyilván iszonyú szarul esik, hogy így viselkedik akit szerettem. Csak nem értem az okát… Én ha ilyen lett volna biztosan nem vettem volna komolyan. A nőket kérdezem inkább, hogy ez miért lehet? Nagyon kivagyok ezen. Nyilván mindenkinek joga van azt kirakni amit akar, nálam ez nagyon nem fér bele, én csak az okokat nem értem.


2023. szept. 20. 20:37
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Azért lett ilyen, mert most neki ez esik jól. 😅

Pasizni akar, keresi a helyét a nagyvilágban..

Viszont mivel már szakítottatok, nem kellene hogy ez foglalkoztasson téged, ha minden nap más pasival szexel, az se érdekeljen. Felnőtt nő, azt csinál amit akar.

2023. szept. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

"ha minden nap más pasival szexel, az se érdekeljen. Felnőtt nő, azt csinál amit akar" Biztos akkor is ezt mondanád ha a lányod lenne, hogy hát ha ez esik jól ez esik jól. Nekem is jól esne ledobni pár embert a lánchídról, vagy csak pofán verni azt aki nem szimpi vagy egész nap otthon dögleni mégsem teszem meg. Bírom hogy semmi felelősséget senki nem hajlandó vállalni semmiért, férfi vagy nő tökmindegy. De biztos én vagyok régimódi, csak mondjuk egy nőnek sokkal törékenyebb az értéke vagy a becsülete, tetszik vagy nem. Egyébként meg minden csak nem felnőtt nő, max papíron. Aki konkrétan azt sem tudja mit akar és nem vállal felelősséget a tetteiért ne nevezze már magát felnőttnek. Abba is biztos vagyok, hogy a munkáját meg mellette a tanulmányait is nyilván hanyagolja, szóval ez is egyenes út lefelé.


És mindenki tegye már szívére a kezét, "nem kellene, hogy ez foglalkoztasson" hát persze nyilván van olyan ember akivel szakított a szerelme és nem foglalkoztatta utána ja persze. Hagyjuk már ezt a prédikálást, mindenki tudja, hogy működik ez. Én attól féltem, hogy szakít összekapja magát, összeszed valami gazdag öltönyös jóképű/kedves/okos blablabla palit és vígan élnek, de ennek az ellenkezője történt mert így nem fog normálisat kapni.


20-as én nagyon szívesen beszélnék vele erről, de kétlem hogy bármilyen szinten is receptív lenne, szerintem csak az ellenkezőjét érném el már ha egyáltalán vissza írna vagy felvenné. És nem elég a bugyis képek, még amiket kiír hogy a pénz így a pénz úgy, ő a pénzt szereti. Tessék??? Ezt a lányt sosem érdekelte a pénz, ezt tényleg becsültem benne, utálta ha sokat fizetek egy vacsorára valahol, a puccosabb helyeket nem is szerette annyira, nem érdekelte kinek milyen kocsija van stb. Most meg pénz így meg úgy... Hihetetlen, ez nem ő. Vagy egyszerűen ilyen akar lenni, vagy most ez a divat, fantasztikus, hogy mindenkit átmosnak ilyenné, akibe van valami érték vagy különleges azt nyilván vegyük el.

2023. szept. 21. 11:34
 23/33 anonim ***** válasza:
22# De te nem vagy az apja. Ne gyere már ezzel. Te a volt pasija vagy, és egyszerűen csak nem tudod elfogadni hogy a csaj már rég tovább lépett rajtad. Éli az életét, úgy ahogy akarja. Neked is ezt kellene tenned!
2023. szept. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Csak a hülyék szerint törékebyebb a nők becsülete.Férfi,nő azzal fekszik le,akivel akar.Megszabadult tőled és most boldog.Milyen felelősseget vállaljon a képeiért vagy a szexért?Fáj,hogy más kefélgeti?Te valami nagyon gyerek szinten vagy.Tudjuk,te tanítottál neki mindent.Más meg mást fog tanítani neki.Majd találkozik egy normális pasival.
2023. szept. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
12%
#24 majd 25-30 felett rájössz mi a probléma ezzel a hozzáállással. Amikor már minden és mindenki sz*rnak, kevésnek tűnik, de közben ahogy öregszel, egyre lentebb kell mégis adnod. Aztán lehet választani hogyan élsz tovább, macskákkal egyedül a férfiakra gyűlölködve, hiszen természetesen ők a hibásak mindenért. Vagy kompromisszumos maradékelvű rossz kapcsolatban, kényszerből összejőve valakivel, akitől sokkal jobb párjaid voltak, és lehettek is volna, ha kicsit is normálisan csináltad volna amit. És akkor természetesen szintén a férfiak lesznek a hibásak mindenért de főleg a maradékelvű neked jutott "párod", őt lehet majd alázni és gyűlölni mindenért. A lényeg hogy felelősséget vállalni egy percre se kelljen, csak éld meg magad te számítasz, és a többi ehhez hasonló divatos élethazugság hajszolása. Agymosott nők pff... És terjeszik ezeket az idiótaságokat is egymás közt, mint a veszedelem. Rendkívül káros, és viszik magukkal a többit is.
2023. szept. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
40 vagyok,5 macskával,vőlegénnyel.És még mindig válogathatok szexre is és kapcsolatra is.Mivel nem bírok sok mindenkit elviselni magam mellett kapcsolatban,ezért nem lesz kompromisdzum.Mivel az ágyban jó vagyok,és még van pár jó évem,ezért,ha nem lenne senkim is dughatnék 20tól felfele pár férfival.Annyit dugok meg azzal akivel akarok.És nem gyűlölöm a férfiakat.
2023. szept. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
54%

25# Ezt te se gondolod komolyan hogy ezen múlik? 😂

Ha van egy fullos csaj aki rib4nckodik, bármikor lesz rá kereslet. Amúgy meg az hogy kitesz magáról képeket, tegyük fel miniszoknyában vagy, merész kivágással még nem jelent semmit. Pasizni meg úgy pasizik ahogy akar, tekintve hogy egyedülálló. Ha egy pasi csinálja ezt az mivel másabb? 😅

2023. szept. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Hany eves az exed?

Mit mondott miert szakit veled?

Figyi szakítás utan a lanyok kicsit mindig valtoztatnak magukon(vagy belsoleg vagy külsőleg), szerintem most eli ki a szingli eletet. Keresi az igazit, de kozbe becsuszhat par nem igazi is.

Szerintem sincs gond azzal hogy foglalkoztat/erdekel az exed valamennyire. Csak ne ess túlzásba.

2023. szept. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
21 éves csak. "Mit mondott miert szakit veled?" Ezt inkább hagyjuk. Nem adott választ vagy lezárást, soha semmi gond nem volt köztünk, nekem volt már pár kapcsolatom, ez minden elemében szinte a legjobb volt, csak az érzelmei kommunikációja hiányzott, az nem ment neki. Azt mondta mindent szeret bennem, ő akarta, hogy ez működjön és lehet hogy majd meg fogja bánni, de azt érzi ez nem megy neki. Nyilván ezzel kitörölhetem.
2023. szept. 23. 10:39
 30/33 anonim ***** válasza:
0%
Ha egy nő nem beszél veled az érzelmeiről, az nagyon sokat elárul rólad. És nem jót. Jobb lenne, ha elgondolkodnál azon, hogy miért volt zárkózott a lány még szakításkor is, mert valószínűleg lesz még kapcsolatod, ami emiatt fog tönkremenni.
2023. szept. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!