Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szerezhetném vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetném vissza a barátnőm?

Figyelt kérdés
Szakított velem és elhagyott-teljes joggal. Sajnos függő vagyok. Alkohol és a szerencsejátékok is a káros szenvedélyeim közé tartoznak. Sajnos, milliókat herdaltam el és már a munkahelyem is elvesztettem. Nincs semmim és senkim. Ő volt az egyetlen, akit tényleg szerettem. És most is szeretek. Teljesen elfogadom, hogy ő így nem tud élni. Változtatni akarok. Végre nem csak szavak szintjén. Befekszem elvonóra. Terápiára járok. Tudom, ezt magam miatt kell megtennem, de őt nem akarom végleg elveszíteni. Zokogva mondta, hogy nem akar többé látni. Tiltott is mindenhonnan. Nem fogom zaklatni, de úgy érzem, hogy nélküle nem tudok élni. Hogyan kereshetném fel, ha már sikerült valamelyest egyenesbe jönnöm?

2023. júl. 28. 20:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Sehogy, hagyd békén
2023. júl. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De őt nem tudom elengedni. Ő jelenti számomra az egyedüli reményt ebben a reménytelen helyzetben. Nem akarom zaklatni, de talán 1 múlva már leszek olyan állapotban, hogy a szemébe nézhessek...
2023. júl. 28. 21:04
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Ha szereted, akkor tiszteld őt és a döntését. Hagyd őt békén!
2023. júl. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
Ha zaklatod, simán feljelenthet. Hagyd őt békén!
2023. júl. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
És mi lesz velem nélküle?
2023. júl. 28. 21:56
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
Önző vagy.
2023. júl. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen, az vagyok. Próbálok változtatni, de nincs senkim. Senkim. Ő az, akit egyedül szeretek. Szüleim már nem élnek. Nincsenek már barátaim. Kibe kapaszkodhatnek?
2023. júl. 28. 22:06
 8/15 anonim ***** válasza:
77%

Önmagadba!


Legyél elég erős ahhoz, hogy ezzel egyedül megbirkózz!!


Utána hálás leszel magadnak ezért.


Hogyan is várhatod el, hogy más szeressen, ha önmagadat sem tudod?

2023. júl. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
30%
Én azt mondom, hogy amikor olyan állapotban leszel akkor csakis akkor keresd fel, ehhez kell idő, de ne zaklasd mert elkergeted magad mellől, egy próbát megér ez, ha meg ő úgy dönt hogy nem, akkor azt tartsd tiszteletben. Ha meg úgy lesz, hogy nincs több szerencsejáték és hasonló dolgom, lehettek attól még barátok ha úgy dönt szerintem, de ez már s ti dolgotok lesz
2023. júl. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
"Változtatni akarok". Nem. Változtatni FOGSZ! Majd miután új ember lettél, és a no contact idő alatt az exeddel ő rájön, hogy változtál és téged szeret, akkor van esély rá hogy visszajöjjön. HA! Változol. Ami neked is csak jó, ha visszajön ha nem. De úgy van a legtöbb esély rá
2023. júl. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!