Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után kb. mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után kb. mennyi ideig reménykedtetek, vártátok vissza a másikat, hátha meggondolja magát?

Figyelt kérdés
Csak olyanok válaszára vagyok kíváncsi, akik reménykedtek. Akik NEM reménykedtek egy percet sem, azok inkább ne írjanak, mert nem rájuk vagyok kíváncsi.
2023. jan. 8. 12:39
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Pedig minden alkalommal azt hittem soha nem beszélünk újra.
2023. jan. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
pár hónapig, amikor még az a boldog reménykedős "visszajön úgyis :)" korszak volt, utána pár hónap amikor egyik órában "úgyis visszajön *ideges mosolygás*" a másik órában meg "vagy mégse? :'(" és néha felváltotta a harag, néha a depressziós érzés meg úgy kb minden negatív érzés. Majd pár hónapig a vonzás törvényés f@szság és "manifesztációs képzelgés" ami ugyan látszólag boldoggá tett de valójában meg csak több gondot okozott, mert bemeséltem magamnak egy nem létező hülyeséget, és amikor ezt is abbahagytam mert hülyeség volt az agyam már annyira kialakította az idegpályákat vele kapcsolatban hogy itt jött a legsötétebb korszak, mint egy drogos amikor hirtelen abbahagyja a drogot és jönnek az elvonási tünetek... és az utóbbi pár hónapban jutottam el oda, hogy már majdnem nem vált ki semmi érzelmet, bemeséltem magamnak hogy sose jön vissza, és örökre egyedül maradok, és így egy idő után belenyugodtam a dologba és elfogadtam, és végre tudok már normális emberként funkcionálni (majdnem).
2023. jan. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
35%

Sosem értem,miért kéne az embereknek a langyos kakiba visszamászni és ehhez még tapsikolni is " Jaj, de finom, jaj,de jó" ????

Ex az ex,kész.Főleg ő szakít.

Ha ezt tudomásul vennék az emberek,nem lenne annyi még muszáj kapcsolat,annyi boldogtalanság.

Nem lehet és nem szabad egy valakire alapozni,mert nem ő a Föld tengelye.Tudom,miről beszélek,majdnem belepusztultam öt évvel ezelőtt egy elhagyásba.De sosem kezdeném vele újra,pedig eddig ő volt a legnagyobb szerelmem,és azóta sincs senkim.De nem várom vissza, nem lehetne újrázás.

Senkivel.

2023. jan. 11. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
47%

#23: "Ha ezt tudomásul vennék az emberek,nem lenne annyi még muszáj kapcsolat,annyi boldogtalanság."


pff maga a kapcsolat is erre épül, hogy hogyan neked minél kevésbé szar a helyzet annak ellenére hogy egyre szarabb. Megalkuvás, alkalmazkodás, lemondások, elengedések ... erről szól 1 kapcsolat. Eleve egy szopás az egész, ez maga a muszáj kapcsolat, és sok boldogságról mondasz le szóval boldogtalanabb leszel egyre, csak azért, hogy 1 kis boldogságot visszakapj. Ez maga az ember tragédiája.

2023. jan. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!