Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után kb. mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után kb. mennyi ideig reménykedtetek, vártátok vissza a másikat, hátha meggondolja magát?

Figyelt kérdés
Csak olyanok válaszára vagyok kíváncsi, akik reménykedtek. Akik NEM reménykedtek egy percet sem, azok inkább ne írjanak, mert nem rájuk vagyok kíváncsi.
2023. jan. 8. 12:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
37%

Felesleges. Szerintem ha valaki elhatározza magát többségben nem gondolja meg magát mert oka volt ezt tenni.

Hiu abrandokba kergeted sajat magad

2023. jan. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Tudom, de nem tudok nem reménykedni. Sajnos.
2023. jan. 8. 12:43
 3/24 anonim ***** válasza:
75%
nagyjából egy hétig, utána nem érdekelt tovább
2023. jan. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
55%
Két évig vártam :D
2023. jan. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Noren1989 ***** válasza:
Olyan másfél hónapig, aztán visszajött egy augusztus 20ikás lazulásra.
2023. jan. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Fel evig... Igazabol most telt le a fel ev,de mar felfogtam,hogy mast szeret. A remeny pokoli fajdalmakat tud okozni sajnos :)
2023. jan. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
73%
3-ból 2 exemhez visszamennék, egyikük 2017-ben szakított, előtte meg is csalt... hűséges vagyok, csak hát a nőket ez nem érdekli
2023. jan. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Masfel evig teljesen feleslegesen, sajnos elsonek van igaza, barmennyire kemeny is….sok fajdalomtol megkimeltem volna magamat
2023. jan. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Én is lassan fél évnél tartok. Hogyan lehet nem reménykedni? 🫤
2023. jan. 8. 12:56
 10/24 anonim ***** válasza:
92%

Nekem az segitett,hogy megmondta,hogy nem szeret es mas kell neki. Rajottem,en ennel tobbet erek. A kozelembe sincs , akire lecserelt es ezt o is megmondta, csak most masra vagyik, tul komoly voltam,azt mondta es meg fiatalnak erzi magat ennyire elkotelezodni.

Ha valakinek nem kellesz, o veszit , nem te. Mert,o elveszit egy olyan embert,aki oszinten szerette ebbe a mocskos vilagban

2023. jan. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!