Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után kb. mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után kb. mennyi ideig reménykedtetek, vártátok vissza a másikat, hátha meggondolja magát?

Figyelt kérdés
Csak olyanok válaszára vagyok kíváncsi, akik reménykedtek. Akik NEM reménykedtek egy percet sem, azok inkább ne írjanak, mert nem rájuk vagyok kíváncsi.
2023. jan. 8. 12:39
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
52%
Lehet nevetseges, de nekem sokat segitett hogy nezegettem a fbjat amin infokat lattam az uj bnojevel. Aztan lassan elfogadtam, es tudatosittam magamban hogy semmit nem tudok tenni.
2023. jan. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
88%
2 hete ment el, hónap végén van a születésnapom, addig “várok”, ezt megígértem magamnak. Nem veszekedve váltunk el, nem is más van a képben (tudtommal persze…), csak egyszerűen úgy érezte ellaposodott. Meglátjuk, fáj nagyon de rákényszeríteni nem tudom, illetve magamat sem akarom kínozni. Ha letelik a határidő letiltom minden közösségi oldalról, hogy ne lássam, ne tépje fel a sebeket.
2023. jan. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Miután találkoztunk parszor szakitas után és lattam rajta azt a gúnyt felém amiért én szomoru vagyok, azt ahogy szinte kiröhög, azt a hidegséget hogy semmit nem jelentek neki, aztán azt hogy szórakozik szívat, hogy allandoan jéghideg a szive, falakat ostromlok, teljesen érzéketlen, na ezek után valahogy végre felfogtam hogy keressek már mást.
2023. jan. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Sajnos amíg bedob egy szalmaszálat, én addig kapaszkodok bele. A legpokolibb az volt, amikor azzal az indokkal szakított, hogy megzavart mindkettőnket az egész, emiatt le kell zárni. Családos volt, megelőzte ezt több év, amikor közeledett, eldobott, közeledett, de soha nem volt semmi. Azzal én nem tudtam lezárni, hogy megzavartam. Abba bele is betegedtem szó szerint. 2 év múlva keresett meg azzal, hogy azonnal feküdjek le vele, mert szerelmi bánata van, elvált, mert szerelmes lett valakibe nagyon és most egyedül van és túl akarja élni valahogy. Ezt a 2 ellentétes vallomást azóta se tudtam összeegyeztetni, de visszamenőleg sok mindent megértettem. Túlélni csak azért éltem túl, mert van egy gyerekem, akit fel kéne még nevelnem. Max.annyi haszna van az egésznek, hogy a hatalmas tapasztalatomat megoszthatom vele, ha valaha egy hasonló szélhámos karmaiba kerülne. Sokra nem megy velem meg a tapasztalataimmal, jelenleg szó szerint rettegek a tinédzser korától és legszívesebben azt mondanám, soha ne legyen szerelmes.
2023. jan. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Már nem emlékszem pontosan, mert régen volt, de nem túl sokáig. Elég egyértelműen a tudtomra adta, hogy vége. De persze ez nem jelenti azt, hogy nem szenvedtem, dehogynem, nagyon is. Kb. másfél év után sikerült túljutni rajta.

22 éves voltam.

N

2023. jan. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
1,5 éve reménykedem. egyszerűen soha nem ad egyenes választ, nem tudom mik a tervei, már olyant is mondott, hogy elköltözik. Nem lakunk együtt, de pár percre gyalog a lakása. Gyakran beszélünk telefonon, volt, hogy ő írt rám. Sőt egyik nap hívott kutyát sétáltatni is.
2023. jan. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
11%
Fèl èv? Neked pszihológus kell, nem az exed
2023. jan. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Clay Morrow ***** válasza:
69%

Úgy igazán két és fél hónapig szakítás után. Nem csak reménykedtem, hanem harcoltam, küzdöttem is, bár sajnos nem akkor, amikor "igazán" kellett volna. Sok könny, fájdalom és pénz árán - és lám még sem jött vissza, soha nem is fog, sajnos-nem sajnos.

Annyit bánok, mint egy másik kérdéshez is leírt válaszomban tudattam, hogy hagytam magamból balekot csinálni és nem szakítottam meg hamarabb a kapcsolatot és azt a szerencsétlen reménykedést. Talán a féltékenységem fűtötte legjobban ezt az akciót, mert ha nem lett volna másvalaki is a képbe, szerintem fele ennyit se szenvedtem volna és talán a reménytelenséget is könnyebben emészthettem volna meg.

A vicc benne az, hogy nekem is velős szerepem volt a szétmenésünknek, és se mikor érett a szakítás, nem erősködtem nem belemenni, se miután "kimondtuk" nem öltem meg magam, hogy mégse az legyen. Sőt, közvetlenül szakítás után megkaptam, hogy kisujjamat se mozdítottam abba az irányba, hogy megakadályozzam a végleges szakítást.

Rettentően megalázó volt az egész reménykedő időszak. Ezért is maradtam egy keserű ízzel e gyanánt. Amíg ő körül volt ugrálva, mindenkivel elvolt és teljesen kifordult magából, már rá se ismertem és persze, hogy a másik fél is aki meg akarta szerezni, elfeledtetett engem - én sírva vártam minden kis morzsát, távolról is minden vágyát teljesítettem - egy nagy semmiért. Hogy csak én maradjak egyedül, távol, szenvedve.

Az sem segített, hogy az időszak első részében, adta alám a lovat, és tényleg elhitette velem, hogy még van esélyem. Azt folyamatosan ahogy telt az idő, ilyen olyan ok miatt, egyre fogyott, míg végleg és végső keseredésembe rájöttem, hogy ennek sosem lesz jó vége, csak ha kiszállok.

Hiába akartam sok mindent elnézni neki, és megbocsájtani, meg "visszafogadni" - ez már sosem jött el, letiltottam mindenhol, én soha többet nem fogom keresni, hiába talán még legbelül ég egy kialvó félben parányi szikra, brutál volt amit velem tett, de szerintem megesne a szívem rajta és ha őszintén vissza akarna jönni, befogadnám. De ez nem fog megtörténni, mindketten túl büszkék vagyunk.

2023. jan. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
68%
Nem vártam, mert okkal lett vége, emellett többre tartom magam annál, hogy olyanra várjak, aki a kapcsolatunk alatt is más nőket nézeget.
2023. jan. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Nem jöttünk össze mindketten kapcsolatban voltunk .

De akartuk egymást.

Szakítottunk mielőtt lett volna sex.

O elvalt , ujrakezdtuk.

Abbamaradt mert en meg nem.

Majd amikor en is kileptem akkor újrakezdődött minden.

Osszesen tobb év. Sok, le se irom mert senki se hinne el.

A lenyeg mindig egymásra találtunk

2023. jan. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!