Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottunk a párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk a párommal, írnátok neki szülinapjára?

Figyelt kérdés
Bonyolult a történet, most nem részletezem, mert hosszú nagyon. Én vagyok a nő. Voltak már hasonló "szakításaink", de ez most komolyabb. Röviden: ő tett rosszat, mert hitegetett, de közben volt neki más, én pedig ezt a helyzetet nem bírtam, és sok volt a veszekedés, emiatt lett vége. Viszont az a kapcsolata sem valami jó, én nagyon beleszerettem, és még mindig reménykedek, hogy egyszer újra együtt leszünk.. most ebbe ne menjünk bele, hogy hülyeség reménykedni, vagy sem, én szeretem nagyon "sajnos". Én most sértve érzem magam, és úgy is viselkedtem vele, töröltem az ismerőseim közül stb. Viszont most lesz a születésnapja. Ti írnátok neki egy ilyen szituban? Ha úgy gondolnám, hogy kész vége örökre, akkor nem írnék. De mivel még van bennem egy cseppnyi remény, ezért úgy vagyok vele, hogy hátha ezáltal is azt látja bennem, hogy nem akarok haragot, és kedves vagyok felé. Csak az a baj, hogy a végén én mondtam neki, hogy beszélni se akarok vele ezek után. Ti mit tennétek?
2021. aug. 19. 16:49
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem értékel, akkor mégis mit akarsz tőle? Felejtsd el, töröld ki még az emlékeid közül is.
2021. aug. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem. 9-es leírta miről van szó, a hisztizés kezelését én még mellé tenném.
2021. aug. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
88%

Azt írod van valakije.

Ti meddig voltatok együtt? Mióta van vége? Hány évesek vagytok?

2021. aug. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
100%
fogsz más iránt is érezni olyat, csak ilyenkor mindenki azt hiszi, hogy nem....
2021. aug. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha megadod a kontaktot írnèk 😁
2021. aug. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:

15 oké köszi 😁😛

14 tudom, csak én voltam már szerelmes párszor, de őt tényleg életem szerelmének gondolom.. az eddigiek a nyomába sem érnek. Mármint nem annak, ahogy bánt velem, hanem amilyen érzéseket kihozott belőlem..

2021. aug. 19. 17:23
 17/42 anonim ***** válasza:
100%

ezt is sokan így gondolják nyugi :)


Nem kellene itt megállnod és leragadnod. csak az idődet pocsékolod el feleslegesen.

2021. aug. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:
Próbálom, tényleg rajta vagyok, néha jobb is sokkal, de aztán újra padlóra kerülök.
2021. aug. 19. 17:31
 19/42 anonim ***** válasza:
100%

csinálj napirendet, hogy lefoglald magad:


Hétfő: futás, kis edzés otthon, + könnyű ebéd vacsi

Kedd: fodrászat + kipróbálsz egy új receptet van időd rá

Szerda: körmös + szolárium + 1 pizza

Csütörtök: hétvégi bevásárlás mert pénteken sokan vannak a boltokban

Péntek: felmész a gyakorikerdesek.hu-ra és megkérdezed, hogy mit csinálj szombat és vasárnap


és mindeközben esélyt adsz arra, hogy megtaláld életed következő nagy szerelmét

2021. aug. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
100%
Exemet mikor koszontotte az exe(mikor egyutt jartunk)nekem csak annyit mondott ledegradáloan, jé köszöntötte az exe, lehet viszket neki.
2021. aug. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!