Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottunk a párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk a párommal, írnátok neki szülinapjára?

Figyelt kérdés
Bonyolult a történet, most nem részletezem, mert hosszú nagyon. Én vagyok a nő. Voltak már hasonló "szakításaink", de ez most komolyabb. Röviden: ő tett rosszat, mert hitegetett, de közben volt neki más, én pedig ezt a helyzetet nem bírtam, és sok volt a veszekedés, emiatt lett vége. Viszont az a kapcsolata sem valami jó, én nagyon beleszerettem, és még mindig reménykedek, hogy egyszer újra együtt leszünk.. most ebbe ne menjünk bele, hogy hülyeség reménykedni, vagy sem, én szeretem nagyon "sajnos". Én most sértve érzem magam, és úgy is viselkedtem vele, töröltem az ismerőseim közül stb. Viszont most lesz a születésnapja. Ti írnátok neki egy ilyen szituban? Ha úgy gondolnám, hogy kész vége örökre, akkor nem írnék. De mivel még van bennem egy cseppnyi remény, ezért úgy vagyok vele, hogy hátha ezáltal is azt látja bennem, hogy nem akarok haragot, és kedves vagyok felé. Csak az a baj, hogy a végén én mondtam neki, hogy beszélni se akarok vele ezek után. Ti mit tennétek?
2021. aug. 19. 16:49
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. aug. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
95%
Teljesen mindegy mit írunk, úgy is írni fogsz.
2021. aug. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 Noren1989 ***** válasza:
95%
Élném az életem, nélküle. Nem írnék neki.
2021. aug. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Nem tudom még, ezért vagyok kíváncsi más véleményére.
2021. aug. 19. 16:51
 5/42 anonim ***** válasza:
84%
Persze írok neki, csak mond meg mit írjak.
2021. aug. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Köszi:D
2021. aug. 19. 16:56
 7/42 anonim ***** válasza:
94%
Volt neki más? Nemhogy nem írnék, de el is felejteném örökre.
2021. aug. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
95%
te nem a születésnapja miatt akarsz neki írni, ha nem csak megmutatni, hogy ha hó én még itt vagyok.. ezzel semmit nem érsz el. Szerintem ha mást választott és volt neki más akkor hagyd el az emlékeidet és maradj a jelenben , tervezd a jövőt .
2021. aug. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
95%
Mivel van önbecsülésem, és szeretem és tisztelem saját magamat, bármennyire is fáj, tiltanám mindenhonnan a fenébe, és soha többé nem állnék szóba vele. Ha kell, akkor segítséget kérnék a kapcsolatfüggőségem kezelésére, mert próbálnám tudatosítani magamban, hogy ez valójában nem szerelem.
2021. aug. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
De szerelem, sosem éreztem még ilyet senki iránt, csak sajnos ő nem értékel engem, tudom, csak nem megy az elengedés.
2021. aug. 19. 17:02
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!