Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 2 év után felköszöntettem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 év után felköszöntettem az exemet születésnapján erre ő letiltott?

Figyelt kérdés

Anno is letiltott mindenhonnan. Most egy új instagram fiókból írtam neki, augusztusban volt 2 éve hogy szakított velem. 20-án volt most a szülinapja, gondoltam írok neki. Nekem azóta sincs senkim, neki egyből volt új hapija. Azóta is vele van és már a vőlegénye. Gondoltam azzal nem okozok rosszat ha csupán annyit írok hogy "Isten éltessen!". Erre tiltott. Mint mindenhonnan, mindig. Gondolom nem akarja hogy egy picit is befurakodjak egy szó erejéig is a vadonatúj tökéletes életébe.


Veletek volt olyan hogy az ex minden téren ingorált örökre?


2020. nov. 24. 15:23
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
98%

Én a másik oldalrül irok, én vagyok az ex :)

Nekem az exem egy idióta volt, szakitás előtti nőnapkor fel se köszöntött -.- pedig szerettem, nagyon-nagyon...

Aztán szakitás után, mikor már mással voltam, egy-két évre rá instagramon irt hogy boldog nőnapot kiván, nem felejtette el h illik felköszöntenie. tiltottam a pic.ába a rohadékot...

2020. nov. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

"Anno is csináltam nem egy instagram fiókot, az összeset tiltotta."


Akkor nem alaptalanul gondolja, hogy újra kezded a zaklatást.

2020. nov. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem sem szabad még feladni!
2020. nov. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy idióta vagy, és ezt ő is tudja, én már innen félek a zaklató hajlamaidtól, nemhogy még ő. Az ex, az ex, mit nem lehet ezen felfogni? Hagyd békén, senki ssm kíváncsi rád.
2020. nov. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 Alessandro10 ***** válasza:
84%

Úgy gondolom, nem véletlenül lett vége a kapcsolatnak. Az ex új életet kezdett, Te viszont képtelen vagy túllépni. Ha azóta boldog lennél mással, nem zavarna ha nem írna vissza.

Viszont ő valamikor az életed része volt, szerettétek egymást, így egy apró "köszönöm" simán beleférhetne tőle. Én speciel az összes exemmel köszönőviszonyban vagyok, kivéve a volt feleségemmel, aki szó nélkül lelépett.

Bár vele nem beszéltem már jó ideje, letiltásról szó sincs, ő éli a saját életét, én pedig az enyémet.

Tavasszal írtunk egymásnak, azóta nem tudom mi van vele, de azóta sincs harag köztünk.

2020. nov. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
#25: Csak gondolom, téged nem zaklattak az exek ezer eregisztrációról.
2020. nov. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Alessandro10 ***** válasza:
21%

Ez igaz. Én se láttam értelmét zaklatni őket. Volt aki 23 év után hívott fel, addig soha.

Ha valakit egykor szerettünk, miért akarnánk bántani?

Amikor minden jó, akkor semmi baj nincs,... utána már minden baj?!

Elment, más életet akart,.. hát csinálja.

2020. nov. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
0%
Öszintén együttérzek veled, és sajnállak. Legrosszabb ha valakit szeretsz, aki régen szeretett, aztán ez a szeretet teljesen eltűnik. Ilyenkor látszik, hogy valós szívből sosem szeretett...
2020. dec. 11. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!