Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 2 év után felköszöntettem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 év után felköszöntettem az exemet születésnapján erre ő letiltott?

Figyelt kérdés

Anno is letiltott mindenhonnan. Most egy új instagram fiókból írtam neki, augusztusban volt 2 éve hogy szakított velem. 20-án volt most a szülinapja, gondoltam írok neki. Nekem azóta sincs senkim, neki egyből volt új hapija. Azóta is vele van és már a vőlegénye. Gondoltam azzal nem okozok rosszat ha csupán annyit írok hogy "Isten éltessen!". Erre tiltott. Mint mindenhonnan, mindig. Gondolom nem akarja hogy egy picit is befurakodjak egy szó erejéig is a vadonatúj tökéletes életébe.


Veletek volt olyan hogy az ex minden téren ingorált örökre?


2020. nov. 24. 15:23
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:

És mielőtt jönnétek azzal hogy mi a bránerért írtam neki...


Gondoltam hátha jelent VALAMIT hogy még 2 év után is emlékszem rá. Hát kb. semmit.

2020. nov. 24. 15:23
 2/28 anonim ***** válasza:
90%
Miért nem hagyod már békén végre?
2020. nov. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

#2


EZZEL MIT BÁNTOTTAM????????????? 2 szót írtam és azt is jó szándékból. Ez akkor kva nagy bűn?????????????????????????????

2020. nov. 24. 15:25
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Ezt el kell fogadnod. Ha már korábban is elzárkózott attól,h bármi módon elérd nem kellett volna köszöntened. Ő totálisan lezárta a kapcsolatotokat.
2020. nov. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
5%
Állj bosszút
2020. nov. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
3 Nem írtam, hogy bántottad. Azt kérdeztem, hogy miért nem hagyod békén? Nem kíváncsi rád, biztos van oka. Akkor is, ha szerinted nincs. Mit hittél, mi lesz, ha felköszöntöd? Az is jelzésértékű, hogy mindenhol letilt. Minek ezek után 2 évvel írkálni neki?
2020. nov. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

@5


2 év után teljesen felesleges lenne:) Anno próbáltam, de értelmetlen volt, kizárt teljesen. Csak azért cserélt számot meg privátolta az instáját hogy én ne lássak semmit az új életéből.

2020. nov. 24. 15:28
 8/28 A kérdező kommentje:

6/7


Jó, igazad van. Kicsit szentimentális vagyok, azért írtam neki. Gondoltam egy ezred másodperc erejéig visszatér belé a néhai kedvesség és legalább egy 'köszönöm'-öt odabiggyeszt. Áh, esélyem sem volt.

2020. nov. 24. 15:30
 9/28 anonim ***** válasza:
57%
Köszönts fel engem.
2020. nov. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem itt csak 1 tanács valid:


regisztrálj újabb és újabb fiókokat, és próbáld azokról is köszönteni, dícsérni, érdeklődni, hogy mi van vele.


Szerintem az irány jó, csak több energiát kellene fektetni bele!

2020. nov. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!