Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogy gondolta ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy gondolta ezt?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és van egy ismerősöm aki 25 éves. Nagyon jól elvagyunk együtt. Egyik nap elhívott strandra, csak kettesben. Nem tudom milyen szándékkal akar elhívni... Szerintetek többet szeretne barátságnál? Örülnék neki nagyon mert aranyos fiú.
2010. júl. 10. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ hogy miről beszélgettek!!??

DE végűlis akarhat többet is mivel kettesben mentek strandra!

2010. júl. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Háát sok mindenről :D Néha perverz dolgokról és néha tapizni is szokott (de csak viccesen és mindig vissza is kapja :D)
2010. júl. 10. 21:51
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
biztos "szellősebb" öltözetben is látni akar téged :D
2010. júl. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

ne haragudj, de attól tartok vagyis az a gondolatom mi van ha csak le szeretne fektetni??

Egyébként ha neked is elég annyi akkor nyugodtan de ha te kapcsolatot szeretnél akkor ne hagyd és vigyázz magadra

2010. júl. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez az én fejemben is megfordult de már évek óta ismerem, és nem az a nagy csajozós fajta... Bár fő az óvatosság. :) köszönöm az eddigi válaszokat.
2010. júl. 10. 22:10
 6/11 anonim ***** válasza:

miért ne mehetnétek strandra ? Nyáron dög melegbe hova mennétek ? Moziba ? Szerintem nincs ebben semmi, pláne ha régóta ismered, ráadásul úgy,hogy a pasit is úgy ismered , hogy nem is annyira "csajozós", rendes .

Hogy 25 éves ? A kor nem azt jelenti , hogy le is akar "fektetni" rögtön sőt!, ezt inkább akarhatná egy 17 -18 éves srác is . A 25 év már komolyabb embert is feltételezhet akár. .Mindig a partner személyisége, a természete a döntő . Ha mégis csak az kell neki , ahhoz meg mindig a két fél beleegyezése kell , és nem csak az övé. Ha aranyos és rendesnek ismered , akkor bárhova elmehetsz vele .

2010. júl. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ezt nem hiszem el.

Komolyan minden ilyen kis csaj, 25-26-27 éves férfiakra bukik?


Egyébként igen, biztos többet akar mint barátság. Viszont vigyázz, mert az ilyen korú pasik szeretik kihasználni a fiatal lányokat. Mert nekik általában, a hozzájuk korban illő 22-23-24 éves lányoknál nem sok esélyük van, mert ugye ők már a 30-35 éves pasikra buknak.


Ejnye de bonyolult ez. Én meg csak pislogok 19 évesen mert nincs esélyem semmilyen korosztálynál. Lásd a általam kiírt kérdésnél. Érdemes végigolvasni.

2010. júl. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2010. júl. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
19 éves fiú... Ezek szerint igen. :\ Sok haverom 18-19 éves és nagyjából tényleg senkinek 'nem kellenek'. Nem tehetünk róla, a génjeinkben vannak a +10es pasik. ;D
2010. júl. 13. 22:21
 10/11 anonim ***** válasza:
Na majd el jön az én időm is. :S Csak most nagyon nagyot koppantam.....
2010. júl. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!