Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nem kellek mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem kellek mar neki, vagy nem is gondolta komolyan, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés

Elmondta egy csaj MSN-en, hogy tetszem neki (kb 5 es fel hete) en meg nem valaszoltam neki, de eleente, mintha picit haragudot volna ram, ha talalkoztunk nem koszont, de most pont ugyanolyan mint regen. Ha talakozunk es koszonok neki, visszakoszon van, hogy ram mosolyog.

19F


2011. jan. 12. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem rosszul esett neki,hogy nem mondtad,hogy neked is tetszik.Miért nem mondtad?Le fog mondani rólad,ha nem mondod.
2011. jan. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom... Meg eddig soha nem volt baratnom, szoval nem tudom, mit hogyan kell tenni... mikor mit kell lepni. Gondoltam, ha akkor rogton valaszolok neki, akkor tul ramenosnek fog hinni...
2011. jan. 12. 19:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet,hogy valamit megtudott rólad és azért haragudott rád, és szerintem komolyan gondolta, hogy tetszel neki!
2011. jan. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rájött, hogy töketlen vagy és annyit se tudsz mondani, hogy tetszik vagy nem, ezért haragudott. Most már semmit jelentesz neki, nem tetszel neki, nem haragszik. Egyszerűen nem kellesz neki, ezért olyan mint volt.

Felejtsd el, késő bánat.

26F

2011. jan. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hat ha en mondanam valakinek hogy tetszel es nem valaszolna vissza, akkor tutira hagynam a fenebe, es hiaba jonne egy hetre ra hogy hat tudod az ugy van hogy te is tetszel nekem, csak hat egy hete belemragadt a szo es nem tudtam mit valaszolni...szoval kellett annyi ido hogy eldontse hogy tetszem e neki vagy sem?Ugyanmar?A nok a hatarozott ferfiakat szeretik, akik nem elhamarkodottan, de hatarozottan tudjak hogy mi az amit akarnak es mi az amit ebbe az esetben kell tenni!ha valaki tetszik, vagy szeretsz azt megkell mondani...ezzel enm veszithetsz semmit az egvilagon...de ha bena vagy akkor mindent...es erre azt szoktam mondani hogy LU.zer!:((
2011. jan. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!