Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek komolyan gondolta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek komolyan gondolta vagy csak gúnyolódott?

Figyelt kérdés

Egy srác felvett msnre és olyanokat írt, hogy nagyon nagyon szép vagyok, hogy ő még ennyire szép lányt, mint én éltében nem látott és a végén megkérdezte, hogy van-e barátom. Én mondtam, hogy nincs, erre ő ledöbbent, hogy egy ilyen szép lánynak, mint én miért nincs barátja? Aztán elköszönt, mert "mennie kellett"...


És most nem tudom, hogy gúnyolódott vagy tényleg komolyan gondolja. :s Ti mit gondoltok?


2011. febr. 1. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
komolyan gúnyolódott...
2011. febr. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megtudta, hogy van e valakid vagy nincs, megörült annak h nincs, mert így van esélye rá hogy megb@szhat, megnyugodott majd elment...
2011. febr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Norb66 ***** válasza:
Jó kérdés. Ha sehonnan sem ismered és nincs megadva sehol az msn címed akkor gúnyolódott. Főleg hogy ha azóta nem is láttad. Ha meg megvan adva pár helyen (iwiw, myvip) akkor lehet tényleg tetszel neki, csak szimplán pechére el kellett mennie, ez utóbbi ugyebár egyáltalán nem elképzelhetetlen.
2011. febr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
akarj vele találkozni és kiugrik a nyuszi a kalapból hogy mit is akar:D
2011. febr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!