Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek komolyan gondolta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek komolyan gondolta?

Figyelt kérdés

Szóval megismerkedtem egy fiúval,aki nagyon kedves,aranyos meg minden.(:

Azonban nagyon csendes,komoly..lehet csak azért,mert még nem annyira ismer.?

Na nem is ez a lényege,hanem az hogy azt írja,hogy megbolondul értem és nagyon szeretne látni.

Valamelyik nap felkerült a szó egy duci lányról.

Mire ő azt mondta,hogy az"kövér".

Hát mondom én is az vagyok.(sajnos semmi önbizalmam,bár sokan dicsérik,hogy szép,csinos vagyok de annyira nem tudom elhinni.)egyébként-165cm 60 kg. szerintetek?:/

amire ő csak annyit írt,hogy és?? nem baj.

az a jó ha van mit fogni a lányokon.

szerintetek..úgy van vele,hogy kövér vagyok,vagy bókolni akart ezzel??

Előre is köszi 17/L


2011. febr. 24. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a magasságod és súlyod alapján egyáltalán nem vagy kövér, szerintem jó alakod lehet az enyém is hasonló és nem vagyok pufi..


Szerintem nem akart megbántani és biztosan nem tart kövérnek(hiszen ilyen adottságokkal nem lehetne annak nevezni téged, szerintem!)

Viszont egy lány, egy nő ne legyen csak csont és bőr, abszolút nem nőies.. egy lányon igen is kell legyen "valami" amitől kellemes őt átölelni stb. (:

2011. febr. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szintén 17/L csak ez lemaradt (:
2011. febr. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi szépen!

naigen,csak hát ugye nagykabátban vagyunk mivel sétálgatunk ide-oda és a lábaim elég rövidek(:

ő azt mondja,szerinte aranyosak,hogy ilyen kis rövidek(ezért sajnos elég hogy is mondjam..szval nah hát jó húsban vagyok.:DD

Szóval nekem úgy oszlik el a "dolog" :DD hogy az főleg a combomon van.Dehát remélem ő sem arra írta,hogy kövér vagyok,mert feltételezem nem.(:

Egyébként köszi szépen.!(:

2011. febr. 24. 17:30
 4/6 A kérdező kommentje:

ja és mivel ő elég vékony,magasabb is kicsit és vékonyabb is ezért.

Félek attól,hogy cikiznék őt,ha meglátnának minket együtt,hogy én ilyen kis "husis" vagyok ő meg véknyabb.):

2011. febr. 24. 17:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el hogy még nem került le a kabát egyszer sem rólad, akkor meg már fel lehet mérni az alakodat. Ha eztán is megőrül érted akkor ne parázz. Ha amúgy sincs jobb most akkor élvezd ki vele amit lehet ameddig lehet.
2011. febr. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ilynektől ne félj, hogy cikinek tartanak meg stb. Ezzel nem szabad foglalkozni.. vagyis nem kéne


Egyébként igen, ha majd beültök valahová akkor úgyis lekerül a kabát és akkor majd látja az alakod és azért ez mégis csak más.

Én pl. utálom a kabátokat pont ezért.. mert "dagít" és kelletlenül érzem magamat benne.


-első válaszoló voltam (:

2011. febr. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!