Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most komolyan gondolta vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan gondolta vagy csak egy jót röhögött rajtam, hogy átverhetett?

Figyelt kérdés

Az egyik jó barátom (fiú) rámirt egyik nap és valahogy kijukattunk oda h van e barátnője vagy nekem barátom. És ő mondta h én tetszek neki meg h kezd többet érezni, vagyis hogy kezd szeretni. Én kértem egynap haladékot. Másnap mondtam h oké próbáljuk meg. Ez volt a téliszünetbe. Legközelebb csak a suli kezdésekot találkoztunk úgy hogy azt sem értem hogy mért a szünetbe modnta ezt amikor tudta hogy úgy sem tudunk találkozni... a léyneg hogy amikor a suliba talákoztunk semmipuszi vagy valami..mikor megkérdeztem tőle a sok tanulásra fogta.. h most nincs ideje a romantikára:S Majd pár anp múlva megbeszéltük h hagyjuk a dolgot, és majd szól ha megtudja magyarázni m ivolt ez.. de azóta még csak.. még a barátságunk is roszabb lett. Alig szól hozzám.

Bocsi hogyha nagoyn hosszúra sikeredett (:


2011. jan. 13. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem csak Ő, még én is kiröhöglek :DDD
2011. jan. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok??

Bocs, de nem ismerjük az életeteket.

2011. jan. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
xD
2011. jan. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs ideje a romantikára? egyáltalán romantikus?^^ könnyű valamit kitalálni, a lényeg hogy nem ment el:) én sose tanultam a sulibanXD és nem lett baj belőle sose, ha munkahely miatt nem találkozik valaki akkor érthető, de tanulás?? más miatt nem akart veled találkozni:) ez van
2011. jan. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!