Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkeresés harmincon túl,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresés harmincon túl, közel a negyvenhez?

Figyelt kérdés

Én, férfiként egy éve próbálkozom a netes társkereső oldalakon. Lassan már kimerítem az összes társkereső női kínálatát. A nők válaszra sem méltatnak, ez a leggyakoribb, ill az néhányan megírják, hogy bocs, nem rád gondoltam.

Statisztikailag ez elégé pocsék arány, és ha levonom a következtetést, akkor egyértelmű, hogy a nőknek, mint férfi nem jövök be, a fotóim alapján nem. Ez azért elég nagy pofon egy férfinak (jó kis pofon önértékelés szempontjából), aki szeretne párt, társat találni, családot alapítani, apa lenni.

Az ismeretségemben vannak hölgyek, és jobbára női barátaim vannak (családosak, anyukák) akik próbálnak segíteni nekem és ők sem értik, hogy mi a francért nem ad a sors nekem egy nőt.

Következtetés: nekem a netes társkereső eddig totális csőd, de azért még fent vagyok, és bátran közeledem a nőkhöz a mindennapokban, legyen az vásárlás, strandolás…stb

(természetesen én sem vagyok kivétel, bizonyos egészséges elvárásaim nekem is vannak)


2010. júl. 4. 11:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

szia,én vagyok megint,erre a kérdésemre válaszoltál,az utolsó vagy:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__68497..


abból gondolom hogy ugyanazt a szöveget írtad most ki kérdésnek mint amit ott nekem válaszoltál :))

Vicces helyzet,remélem nincs hari h ideirtam :)))

2010. júl. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Ja, igen, először oda írtam, aztán láttam, hogy az egy nagyon régi kérdés, és ezért nyitottam egyet újként, de ott, az utolsó hozzászoló valóban én vagyok.
2010. júl. 7. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!