Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkeresés harmincon túl,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresés harmincon túl, közel a negyvenhez?

Figyelt kérdés

Én, férfiként egy éve próbálkozom a netes társkereső oldalakon. Lassan már kimerítem az összes társkereső női kínálatát. A nők válaszra sem méltatnak, ez a leggyakoribb, ill az néhányan megírják, hogy bocs, nem rád gondoltam.

Statisztikailag ez elégé pocsék arány, és ha levonom a következtetést, akkor egyértelmű, hogy a nőknek, mint férfi nem jövök be, a fotóim alapján nem. Ez azért elég nagy pofon egy férfinak (jó kis pofon önértékelés szempontjából), aki szeretne párt, társat találni, családot alapítani, apa lenni.

Az ismeretségemben vannak hölgyek, és jobbára női barátaim vannak (családosak, anyukák) akik próbálnak segíteni nekem és ők sem értik, hogy mi a francért nem ad a sors nekem egy nőt.

Következtetés: nekem a netes társkereső eddig totális csőd, de azért még fent vagyok, és bátran közeledem a nőkhöz a mindennapokban, legyen az vásárlás, strandolás…stb

(természetesen én sem vagyok kivétel, bizonyos egészséges elvárásaim nekem is vannak)


2010. júl. 4. 11:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne vedd zokon , remélem én nekem nem lesznek ilyen gondjaim olyan idősen mint neked vannak. Amúgy meg nem értem , mi a kérdés lényegében ?:D Most mondhatnám azt , mint amit itt mindeki mondd hasonló helyzetekben , hogy egyszer mindenki megtalálja a párját , jah és hogy ne add fel . Ennél többet nem tudok mondani
2010. júl. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
képet :D
2010. júl. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Rakj fel új képeket magadról.Egyébként ha élőben nem a csajozás,a neten sem fog,pedig úgy a legegyszerűbb.

És ha beszélsz egy nővel,ne beszélgess vele,hanem udvarolj!

Próbáld ki az iwiw-en a csajok és pasikat.A 25 fölöttiek 90%-ban első,második randin dughatók.

2010. júl. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

milyen szöveg ez már hogy dughatók...emberekről beszélsz nem tűnik fel?? Utálom mikor minket nőket tárgyként tekintenek egyes "férfi" egyedek :S

Kérdezőnek: hogy nézel ki? Milyen fotók vannak rólad? nem lehet hogy előnytelenek a fotók? Nagyon sokat számit ám ez! Próbálj olyanokat felrakni,amiken jól nézel ki!

Én is nő vagyok,és ha egy olyan pasi ír,aki fotón nem jön be,az akkor esélytelen. Ez olyan mint egy önéletrajz. Legyen ütős!! Nem tudom érted-e :)

2010. júl. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Már többféle fotót feltöltöttem, de ne tapasztaltam változást. Szóval nem értem.

Inkább fiús vagyok, mint férfias, ezzel áldott meg a genetika.

2010. júl. 6. 09:56
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem azok a fotók nyerők,amik valamilyen cselekvés közben mutatnak.Pl játszol a kutyáddal,nevetsz a haverjaiddal,fáramászol,diszkóban ökörködsz.

A kihúzom magam a kamera előtt,fehér ingben,vagy feszítek a tükörben félmeztelenűl tipusúak nem olyan jók.

2010. júl. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Az a gond ezzel, hogy ami nekem tetszik fotó, az nem biztos, hogy a hölgyeknek is tetszik.

Nincsenek pózolós fotóim, nem is az a típus vagyok

Kirándulás, nyaralás közbeni és más egyéb rendezvényeken készült fotóim vannak.

2010. júl. 6. 14:13
 8/12 anonim ***** válasza:

21:57-es vagyok: de hogy nézel ki? Nem tudnál küldeni nekem privibe fotüt hogy lássam egyáltalán miről van szó? Mert így nehéz tanácsot adni...persze ha nem akarod akkor bocsi,nem akartam kiváncsiskodni :)

amúgy milyen stilusban irsz nekik levelet? Én is fenn vagyok társkereső oldalakon( egyszer válaszoltál is nekem itt ezen az oldalon vmelyik társkeresős kérdésemre:)

szóval én leirom Neked,hogy nekem mi nem jön be ezeken az ismerkedős site-okon: ha egy pasi dögunalmas dolgokat ír le pl.leirja sorrendben hogy egy nap mit csinált felsorolásszerűen...na ettől sikitok. Olyan közhelyeket se irj hogy "Mi a hobbid? Olvísás,hegymászás" akármi

ezek unalmasak.

legyen a bemutatkozó leveled egyedi és frappáns! Érd el,hogy figyeljenfel rád a nő,udvarolj,flörtölj lazán! Ne ird az elején hogy te mennyire komoly kapcsit akarsz és ne lássa hogy túl komolyan veszed magad/ezt az egész randioldalt mert akkor beijed.És legfőképp ha már párat leveleztetek,erestelg cseteltetek,ne várd el hogy akkor már tuti randi lesz,ne érezzen a nő "számonkérést" ha monmdjuk nem válaszol 3 napig...nem is ismeritek egymást,ne kérd számon semmiben!

Nem tudom Te milyen vagy,de én leirtam én milyen tipusu pasiktól megyek a falnak...ja,és még valami: ne ess át a ló tulsó oldalára se,semmiképp se érezze a nő hogy csak "arra" kell. Amikor cseteletek,flörtöljetek,lehet pikáns dolgokat is irni ha már jobban jóba vagytok,de tartsd meg a határt az udvarias és a nyomulós kan között.Érezze a nő hogy tiszteled de ugyanakkor kivánod is!

Remélem segitettem!! :)

2010. júl. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat és az észrevételeidet és a tanácsaidat.

Bocs, de így nem szeretném kiadni magamat.

2010. júl. 6. 18:13
 10/12 A kérdező kommentje:

„( egyszer válaszoltál is nekem itt ezen az oldalon valamelyik társkeresős kérdésemre:)”


Hm…ez meg miből gondolod? Mármint hogy én válaszoltam?

2010. júl. 6. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!