Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem működik az internete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem működik az internetes társkeresés?

Figyelt kérdés

24 éves diplomás srác vagyok, normális külsővel, normális önértékeléssel, rendszeresen sportolok és egyszerűen válaszra sem méltatnak a lányok.

A való életben nincs lehetőségem ismerkedni, férfias foglalkozásom van, a napi rutinom során nem találkozok nőkkel.


2011. máj. 8. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:

kamu FAKE ! miazhogy nincs lehetőséged ismerkedni -.- ?


ha nme mész ki a házból akkor nincs de ha már találkozol a külvilággal akkor nincs probléma ... netes szarságot meg hagyjad .

2011. máj. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Távolság miatt főleg szerintem. Egy iső után személyes találkozás is kellene és hosszabb idő amíg kifejlődik egy kapcsolat ha nem csak pár hetes románcokban gondolkodik valaki. Amúgy szerintem unalmas is egy idő után, legalábbis engem rendesen untat már másfél év után...

Itt is lehet keresni szerintem, bár nem a az oldal célja.

(Innen találkoztam már 3x, de nem lett belőle semmi.)


19/l

2011. máj. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocsi a gépelési hibákért.
2011. máj. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet h nem túl előnyös képet tettél fel, v csak te gondolod h normális külsőd van.
2011. máj. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a cipőben járok és netes társkeresőkről nem tudok jókat mondani, rosszat meg nem akarok. Persze regélnek szép történeteket, biztos ide is majd, de csak azt tudom ajánlani, hagyd a virtuális dolgokat és ismerkedj az életben. Baráti társaságban, mindenhol! ;)
2011. máj. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Mert van néhány dolog, ami nem való az internetre. A társkeresés leginkább ilyen. Ha egy egyszerű, normális srác vagy, ne is csodálkozz, hogy szóba sem áll veled egy nő sem. A netes társkeresőről azt gondolják a csajok, hogy a végtelen lehetőségek tárháza és mind az aranyhalat akarja kifogni.

Ha szóba is áll veled egy nő, de amint megszimatolja, hogy pl. szerény körülmények között élsz, vagy együtt laksz a szüleiddel (mert mondjuk nem milliomos a család, nem raktak a s.gged alá kérót, vagy nem volt kedved még életed végéig eladósítani magad) szép szolidan eltáncol mindenféle hülye kifogásokkal a csaj.

Én éveken keresztül próbáltam interneten (is) megismerkedni, pontról pontra ezt tapasztaltam. Ha ritkán sikerült is egy találkozót elérnem:

a., A csaj valamilyen külső vagy belső tulajdonsága miatt nem jött be.

b., Én nem voltam elég jó, vágtasson be Brad Pitt fehér lovon.

c., Brad Pitt sem elég jó...

Ilyenkor menetrend szerűen végig fogod hallgatni, hogy "jajj végre egy normális pasi, aki rendes, kedves, nem iszik stb stb... utána amikor rátérsz, hogy "mikor találkozunk legközelebb" jön a háááát izéééé nem is tudom, majd alakuuuul... (sosem látod többet)

Nem véletlenül tartják, hogy a világ mozgatórugója a pénz és a szex. A legtöbb dolgot, folyamatot erre a kettőre vissza lehet vezetni. Tehát vagy legyél irdatlanul szexi pasi, vagy legyél jómódú. A rendes, értelmes, csupán csak szeretetre és társra vágyó pasik már kimentek a divatból.

37F.

2014. dec. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!