Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Való az internetes társkeresés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Való az internetes társkeresés annak, aki "lassú"?

Figyelt kérdés

Akinek hetek, de leginkább hónapok kellenek ahhoz, hogy valakit "elfogadjon"?


És ezt egyébként hogy kell elképzelni? Én egyszer regisztráltam, de rám írt 9999999 ember, le is töröltem magam, mert nem tudom... Most mindegyikkel találkozgassak meg dumálgassak, és akkor valamelyikbe majdcsak beleszeretek, vagy mi?! De nem bunkóság ez a többivel szemben?! Van valakinek ilyen tapasztalata? Egyébként ez a múltkori eset már régen volt, de szeretnék még próbálkozni az interneten.


2011. ápr. 7. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát ha lány vagy, akkor ha gondolod írj egy levelet ismerkedés céljából:) Korod?


18F


(decsakhalányvagy:))

2011. ápr. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, lány vagyok, de idősebb vagyok nálad, furcsán érezném magam, ha 18 éves fiúval járnék. Azért köszi. :)
2011. ápr. 7. 19:23
 3/10 anonim ***** válasza:
Mért, hány éves vagy? És ha csak szexkapcsolat?:)
2011. ápr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Pár évvel vagyok nálad idősebb.

Elítélem a "szexkapcsolatokat", sajnálom.

2011. ápr. 7. 19:28
 5/10 anonim ***** válasza:
Pedigjólettvolna:)
2011. ápr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ha valakinek van tapasztalat, ötlete, az kérem, írjon!
2011. ápr. 7. 20:16
 7/10 anonim ***** válasza:

Én most kezdtem el interneten társat keresni, írom a tapasztalatokat. Nekem is őrületesen sok levél jön meg mindenféle "flörtjel" (online virág, mosoly egyebek...) Egyszerűen képtelenség ennyi emberrel egyszerre levelezni, találkozni meg főleg az. Úgyhogy én keményen szelektálok. Ott kezdem, hogy aki flörtjeleket küld azt eleve meg se nézem, mert úgy vagyok vele, ha meg akar ismerni, irjon egy tisztességes levelet.

Aztán kapok olyan leveleket, amiktől a hajam égnek áll, na ezekre nem válaszolok. Illetve van két kitételem még az online társkeresésnél: tudom, hogy olyan partnert szeretnék, aki a közelben lakik , mert nem birnám a távkapcsolatatot, és részemről max. 10 év korkülönbség fér bele a férfi javára. Tehát aki túl messze lakik, vagy idősebb, azokat, még ha szimpatikusak is kedvesen, de elutasitom őket. Ezek után maradt még jópár ember akiknek igent mondtam az ismerkedésre, de a legtöbben pár levél váltás után "elkoptak".

Volt egy srác, akivel cseteltem vagy 1,5 órát ő utána rögtön találkozni akart, mondtam neki, hogy nem szeretnék túl hamar találkozni mivel még alig tudok róla valamit... Abban maradtunk, hogy levelezünk, de nem jelentkezett többé. Tudod mit? Én nem bánom, ha az elején nem tud ennyit tenni egy kapcsolatért, hogy megértse, hogy több idő kell valakinek, akkor az az ember nem is érdekel.

Még igy is van olyan akivel levelezem már kb. 1,5 hete...gondolom már valamikor felmerül, hogy találkozzunk, bár hozzá kell tenni, hogy ő is lassabb tipus aki nem kapkodja el a dolgokat.

Az első találkozót szerintem meg ne úgy fogd fel mint randit, az csak ismerkedés, úgy már nem vészes, ha elöször találkozol 3-4 emberrel, és utána döntesz ki az akivel szeretnél találkozgatni a továbbiakban.

Úgyhogy szelektálj.

2011. ápr. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy így kifejtetted! :)
2011. ápr. 7. 21:16
 9/10 anonim ***** válasza:

Én a levélíró típus vagyok. Mivel normális levélre is csak a lányok 5%-a válaszol, ezért egy időben a kicsit szimpi lányoknak is írtam. Hátha lesz belőle valami. Ilyen esetben nem voltam túl lelkes és örültem, mikor "kikopott" a lány. Szinte azonnal fel szokta hozni, hogy találkozzunk. Volt, aki egy levél, volt aki egy hónap után adta be a derekát. Ha nem lett volna tartalmas és szellemes az hónapnyi levelezés, akkor elviselhetetlen lett volna. Magyarán én léptem volna le. Szerintem két hét után már illik találkozni.

Nem szeretem, ha játszanak az időmmel, de tudok türelmes lenni. Szeretem a tempót, de pl. van most egy lány, akit két hónapja ismertem meg és csak most próbálom randira hívni. Nincs két egyforma kapcsolat.

2011. ápr. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Egyébként nem a találkozást nem akarom elsietni, azt jobb minél előbb, levélben, msn-en nem lehet ismerkedni rendesen... Én az együtt járással szeretnék addig várni, míg ki nem alakul valami. Vagy ez normális?
2011. ápr. 9. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!